Herec Ji Chang Wook dominuje roku so svojimi projektmi back-to-back. V druhej polovici roku 2021 môže mať ďalšiu drámu, na ktorej bude pracovať.

Je 'Tell Me Your Wish' ďalším dramatickým projektom Ji Chang Wooka?

Podľa oficiálneho zástupcu známeho média bude Ji Chang Wook hrať hlavnú postavu novej pripravovanej drámy 'Tell Me Your Wish'.

Ji Chang Wook(Foto: Glorious Entertainment Official Instagram)

Agentúra Ji Chang Wooka Glorious Entertainment oznámila, že hviezda 'Melting Me Softly' dostala ponuku viesť drámu 'Tell Me Your Wish' a stále ju skúma.

Uvedená séria je o ľuďoch, ktorí snívajú o „dobre zomrieť“. Zaoberá sa najmä spásou, ktorá sa odohráva v hospici a sústreďuje sa vraj na príbeh záchrany dospelých detí, ktoré spolu spadli do močiara.

Očakáva sa, že hviezda filmu „Lovestruck in the City“ stvárni postavu Yoon Gye Re, človeka, ktorý uteká pred smrťou. Je to dospelé dieťa, ktoré nemá vôľu ani záujem žiť a snaží sa rozhodnúť, kam v živote stáť, zlomené dospelé dieťa, ktoré si vo zvyku ubližovať a spôsobovať bolesť tetovaním na tele vždy, keď sa objaví jeho pripútanosť a vôľa žiť. .

Ji Chang Wook(Foto: Glorious Entertainment)

Jeho cesta dospelého dieťaťa bude strastiplná a diváci by sa mali tešiť na najvýznamnejšie a najšťastnejšie momenty životnej udalosti Yoon Gye Re na krátku dobu, pretože určite budú mať veľký vplyv na budúce publikum.

Spisovateľka Jo Ryeong Soo napíše scenár k 'Tell Me Your Wish' a režisér Kim Yong Wan bude riadiť drámu.

Produkčný tím stále diskutuje o plánovanom vysielaní uvedeného seriálu, no už očakávajú, že natáčanie sa začne v druhej polovici roku 2021.

Mohlo by sa vám páčiť: Film Ji Chang Wook a Jo Woo Jin 'Hard Hit' je na vrchole pokladníc dva po sebe nasledujúce týždne

Aktualizácie pracovnej aktivity Ji Chang Wooka

Pre všestranného herca Ji Chang Wooka je to skutočne rušný rok. 5. júla oslávil svoje 34. narodeniny a pred jeho špeciálnym dňom už hviezda 'Backstreet Rookie' dostala dobré správy. Jeho nový triler 'Hard Hit' po boku herca Jo Woo Jina je uznávaný ako jeden z najlepšie zarábajúcich filmov v Kórei za tento rok.

Ji Chang Wook(Foto: Glorious Entertainment)

'Hard Hit' sa na dva týždne stal kasovým trhákom. Okrem svojho filmu, Ji Chang Wook v súčasnosti natáča svoju nadchádzajúcu sériu Netflix „The Sound of Magic“ po boku začínajúceho herca Hwang In Yeop a herečky „Beyond Evil“ Choi Sung Eun.

Je tiež potvrdené, že predchádzajúca dráma Ji Chang Wooka 'Healer' má webtoon adaptáciu.

V prípade, že ste to zmeškali: Dráma Park Min Young a Ji Chang Wook „Healer“ potvrdená, že majú adaptáciu Webtoon

Čo môžete povedať o pripravovaných projektoch Ji Chang Wooka? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.