Teraz máte prístup k rôznym destináciám Kdrama, ktoré boli uvedené vo filmoch „Vincenzo“, „Hometown Cha-Cha-Cha“ a „Secret Royal Inspector & Joy“ prostredníctvom spoločného projektu VR Studio Dragon!

18. novembra Newsen oznámil, že miesta, ktoré sa objavili v týchto drámach tvN, budú teraz dostupné medzinárodným fanúšikom.

Zažite Kóreu v pohodlí svojich domovov

Štúdio Dragon použije prémiové IP na spojenie síl s Kórejskou organizáciou cestovného ruchu a jednotkami miestnej samosprávy na prezentáciu obsahu virtuálnej reality (VR).Projekt začal s cieľom propagovať krásne turistické atrakcie v Kórei doma aj v zahraničí prostredníctvom dramatického obsahu a podľa plánu Kórejskej organizácie cestovného ruchu. Je známe, že k tomu pomohla prémiová IP adresa Studio Dragon a technológia LGU+.

Vincenzo v zákulisí(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Okrem projektu, ktorý bude spustený, tím vysvetlil, že rozdiel medzi obsahom VR je v tom, že ľudia majú prístup k rôznym témam, ktoré súvisia s drámou, hercom, ktorí sa skutočne objavili, a nie iba k bežnému virtuálnemu obsahu, ktorý sa pozerá okolo seba. konkrétne miesto.

Navštívte známe miesta v „Hometown Cha-Cha-Cha“, „Vincenzo“ a „Secret Royal Inspector & Joy“ prostredníctvom VR

„Rodné mesto Cha-Cha-Cha“ bolo navrhnuté a vyrobené tak, aby jednotlivcom umožnilo zažiť morskú dedinu prostredníctvom hercov. Medzitým môžu fanúšikovia navštíviť centrum Soulu s hercom „Vincenzo“ Kwak Dong Yeonom a nepriamo zažiť hanbok a autentické kórejské jedlo a kultúru prostredníctvom filmu „Secret Royal Inspector & Joy“ s Ok Taecyeonom.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: 6 talianskych fráz vo „Vincenzo“, ktoré by ste sa mali začať učiť už dnes

Tím Vincenzo(Foto: Instagram Kim Hyeong Mook)

Súčasťou obsahu budú aj gastronomické atrakcie a miestne turistické tipy. Dokonca aj tí ľudia, ktorí drámu ešte nesledovali, si môžu vychutnať zážitok z virtuálnej reality bez problémov, pretože informácie o každej dráme budú dostupné vo VR.

(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Všetok obsah bol natočený vo VR a turistické spoty s jedinečnými emóciami, ako sú mestá, pláže a hanok, boli natočené v 3D 18-stupňovom vysokom rozlíšení, aby sa zdvojnásobila ich živosť.

„Rodné mesto Cha-Cha-Cha“ Kim Seon Ho a Shin Min Ah(Foto: oficiálny Instagram tvN)
„Rodné mesto Cha-Cha-Cha“ Kim Seon Ho a Shin Min Ah

Aby sme vzrušili viac fanúšikov, obsah „Hometown Cha-Cha-Cha“ bude dostupný v stredu 17. novembra prostredníctvom UDIVE, známeho aj ako platforma LGU+ XR. Medzitým v decembri vyjdú 'Vincenzo' a 'Secret Royal Inspector & Joy' a k dispozícii sú aj titulky v celkovom počte rôznych jazykov, vrátane kórejčiny, angličtiny, japončiny a čínštiny, aby si ich mohli vychutnať medzinárodní diváci.

Kim Min Seo s Kim Seon Ho a Shin Min Ah(Foto: Instagram Kim Min Seo)

Na druhej strane, vedúci obchodného tímu IP spoločnosti Studio Dragon, Chae Ji Tak, vyjadril svoje šťastie, že môže pomocou technológie predviesť veľké turistické atrakcie v Kórei, ktoré sú krásne obsiahnuté v dráme.

Zaželal si tiež, aby bol projekt VR príjemným zážitkom pre domácich aj zámorských divákov, ktorí počas pandémie nemohli voľne cestovať.

Zostaňte naladení na oznámenie Studio Dragon a sociálnej siete tvN, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Chýba vám „rodné mesto Cha-Cha-Cha“? Vypočujte si a pridajte tieto skladby do svojho zoznamu skladieb, aby ste cítili atmosféru Gongjin

Tešíte sa, že môžete virtuálne zažiť Kóreu s týmto projektom? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.