Špeciálna dráma JTBC na pondelok/utorok 'Yoona's Street' (produkcia: Lim Tae Woo, scenár Kim Woon Kyung, produkcia Drama House) ukázala, ako Oh Na Ra vášnivo spievala, ako to bolo zachytené v nehybnom strihu.

Ako epizódy pokračujú, špeciálna dráma JTBC na pondelok/utorok 'Yoona's Street' má čoraz vyššiu sledovanosť. Dráma ukázala Oh Na ukázala, že Oh Na Ra spievala vášnivo a tento strih je stále aktuálnou témou.

Na zverejnenom obrázku nie je isté, aké sú tam okolnosti, ale Oh Na Ra kričí v karaoke miestnosti, ktorú riadi. Tu sa jej manžel Bong Dahl Ho (hrá Ahn Nae Sang) a ona spolu smutne tvária. Ukazuje, že nie je šťastná na mieste, kde je, napriek tomu, že vášnivo spieva. To zvyšuje zvedavosť návštevníkov.Na to Oh Na Ra vášnivo zaspievala pieseň z 50. a 60. rokov, ktorá bola veľmi populárna. Je o pesničke, kde dievča z vidieka ide do mesta a prežije. Očakáva sa, že aj tento príbeh sa tomu bude podobať a podnieti zvedavosť ostatných. Ukázala aj zodpovedajúcu choreografiu a talentované tanečné schopnosti.

Oh Na Ra povedal: „Bolo prítomných veľa ľudí, takže som sa obával, že budem spievať pred nimi všetkými. Všetci mi tlieskali, takže som im vďačný. V týchto dňoch je natáčanie filmu Yoona's Street príjemné a dúfam, že sa vám naša dráma bude páčiť stále viac a viac.

'Yoona's Street' je o ľuďoch najrôznejších pováh, veku, povolaní, pohlaví a bývalej vreckovej zlodejke žijúcej v multikomplexovom dome. Tu sa najmilší chlap predstaví ich komunite, keď sa spolu liečia a žijú spolu ako jeden. Vysiela sa v pondelok a utorok o 21:50.