Moderátor a komik Yoo Jae Suk sa podľa jeho agentúry Antenna konečne zotavil z COVID-19 a je pripravený znova začať nakrúcať. Členovia 'Running Man' medzitým získali rôzne ocenenia na SBS Entertainment Awards 2021.

Anténa potvrdila účasť Yoo Jae Suka v roku 2021 MBC Entertainment Awards

Po pozitívnom teste na COVID-19 vlani 13. decembra sa Yoo Jae Suk okamžite riadil zdravotnými protokolmi, aby sa okamžite uzdravil. Jeho agentúra Antenna vydala 21. decembra vyhlásenie, v ktorom oznámila dobrú správu, že hostiteľ 'Running Man' je konečne bez COVID.

Yoo Jae Suk(Foto: Novinky1)

Oficiálny zástupca tiež potvrdil, že Yoo Jae Suk sa vráti na malú obrazovku a začne znova natáčať svoje plánované projekty, ktoré boli pozastavené po tom, čo mu bol diagnostikovaný vírus.Súčasťou jeho nadchádzajúcej udalosti je udeľovanie cien MBC Entertainment Awards 2021 a Antenna oznámila, že Yoo Jae Suk sa oficiálne zúčastní show. Uvedená ceremónia udeľovania cien je naplánovaná na premiéru 29. decembra o 20:40. (KST).

Členovia 'Running Man' získali hlavné ocenenia na SBS Entertainment Awards

Kým bol Yoo Jae Suk stále v karanténe, členovia 'Running Man' sa zúčastnili tohtoročného udeľovania cien SBS Entertainment Awards, ktoré sa konalo 18. decembra a hostili ho Lee Seung Gi, Han Hye Jin a Jang Do Yeon.

2021 SBS Entertainment Awards(Foto: SBS)
Running Man Cast

'Running Man' vyhráva cenu Top Excellence in Programming Award spolu s 'Kick a Goal.' Členovia Ji Suk Jin a Yang Se Chan získali cenu čestného zamestnanca SBS a cenu za najlepšiu výnimočnosť za Variety Show. V mene Yoo Jae Suka členovia prevzali trofej.

Medzitým Yoo Jae Suk, Kim Jong Kook, Ji Suk Jin vyhrali trofeje po tom, čo sa umiestnili v kategórii Variety Star of the Year.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný 런닝맨 RunningMan (@sbs_runningman_sbs)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Yoon Eun Hye číta novinky o obsadení 'Running Man' Spomenie jej mena v šou - Je herečka z 'Princess Hours' pripravená vystúpiť ako hosť?

Yoo Jae Suk, Kim Jong Kook a Song Ji Hyo sa umiestnili na čele rebríčka reputácie značky za december

Hlavná opora 'Running Man' Yoo Jae Suk, Kim Jong Kook a eso Song Ji Hyo pôsobivo obsadili prvé miesto v rebríčku reputácie značky v decembri.

'Nation's MC' Yoo Jae Suk mal vlani v novembri nárast o 18,28 percenta. Zatiaľ čo Kim Čong Kook zaznamenal percento 59,83, ktoré. Na druhej strane, Song Ji Hyo si úspešne zarezervovala svoje miesto na 3. mieste a od minulého mesiaca zaznamenala pôsobivý nárast o 107,65 percenta.

Yoo Jae Suk a Kim Jong Kook si úspešne udržali svoje miesta na prvom a druhom mieste už štyri mesiace po sebe, čím dokázali svoju prevahu ako hostitelia varieté.

Zatiaľ najdlhšie vysielaná estráda 'Running Man' má svoje pravidelné vysielanie každú nedeľu o 17:00. (KST) na SBS.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Uprostred spätnej reakcie sa Song Ji Hyo chváli úžasným strihom Pixie na udeľovaní cien Asia Artist Awards 2021

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.