Tešíte sa na ďalší moment Wooga Squad?

Wooga skupina(Foto: Oficiálny instagramový účet Park Seo Joona)

Máme pre vás dobrú správu!

Po svojich dramatických a filmových projektoch sa Park Seo Joon opäť stretne so svojím najdrahším priateľom Choi Woo Sikom v novej sezóne 'Youn's Kitchen.'

V októbri bolo oznámené, že najsledovanejší reality program 'Youn's Kitchen' je už pripravený na filmovú produkciu v zahraničí, no z dôvodu pandémie COVID 19 bol odložený. Ako aktualizáciu, 27. novembra, vysielacia stanica tvN potvrdila, že 3. séria seriálu „Youn's Kitchen“ sa začne vysielať v polovici januára (2021) budúceho roka.

Uvedený program doplnil svoje obsadenie aj o nového člena. Nie je to nikto iný ako Choi Woo Sik. Pripojí sa k pôvodným členom obsadenia, ako sú Youn Yeo Jung, Lee Seo Jin, Jung Yu Mi a Park Seo Joon.

'Youn's Kitchen' začala svoju prvú sezónu v marci 2017 a druhá sezóna bola odvysielaná v januári nasledujúceho roku. Počas druhej sezóny show sa pridal Park Seo Joon ako obsadenie. Skúsená herečka Youn Yun Jung tiež hľadá radu od Lee Won iL a Hong Seok Cheon o jej jedlách a vývoji potrebnom na zlepšenie jej „Youn's Kitchen“.

Program natáča aj mimo Južnej Kórey. Prvá séria bola natočená v Gili Trawangan v Indonézii, zatiaľ čo druhá séria bola natočená v Garachicu v Španielsku. Pre nadchádzajúcu sezónu, vzhľadom na pandémiu a cestovné protokoly, ktoré sa majú dodržiavať, bude produkcia prebiehať iba v Južnej Kórei a jej natáčanie je už naplánované na koniec novembra tohto roku.

Ľudia by mali sledovať aj to, čo herec Choi Woo Sik prinesie na stôl so svojimi kuchárskymi schopnosťami a novými receptami, ktoré herecké obsadenie ukáže divákom. O tomto programe bude mesto určite hovoriť v novej sezóne. Diváci sa naučia a vychutnajú si nové jedlá, aby si vyskúšali varenie doma, plus hviezdne obsadenie, ktoré nám poskytne zábavné a vzrušujúce príbehy.Park Seo Joon a Choi Woo Sik(Foto: Oficiálny Instagram Park Seo Joon)

Teraz, keď sa bude vysielať tretia séria, diváci veľmi očakávajú reality show, pretože pôjde o spoluprácu Park Seo Joona a jedného z jeho najlepších priateľov, Choi Woo Sika (sú známi svojim skutočným priateľstvom ako Wooga Squad, spolu s idolom BTS V, Peakboyom a hercom Park Hyung Sikom).

Títo dvaja už tiež mali svoju prvú spoluprácu v reality show v programe 'Summer Vacation' spolu s ich dobrou priateľkou a herečkou Jung Yu Mi, ktorá bude s nimi aj v tretej sérii 'Youn's Kitchen.'„Summer Vacation“ je domáca dovolenková reality show o priateľoch, ktorí si užívajú dovolenku na krásnom a relaxačnom mieste, aby si vyliečili myseľ a telo od prílišnej práce. Odvysielaný bol vlani 17. júla tohto roku (2020).

Tešíte sa na zábavné momenty Park Seo Joon a Choi Woo Sik? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky!

Kiltandkeeley vlastní tento článok

Napísal Shai S.