Po dramatickej ukážke Lee Dong Wooka televízia tvN uvoľnila ďalšie video predstavujúce komplexné, no flexibilné herectvo Wi Ha Joona s jeho postavou „Bad and Crazy“!

Transformácia postavy Wi Ha Joona zapôsobí na mnohých

V klipe Wi Ha Joon svojim bláznivým správaním vydáva silnú charizmu, ktorý sníva o tom, že sa stane hrdinom 21. storočia. K (Wi Ha Joon) so svojou charakteristickou prilbou a jazdcovou výbavou sa rýchlo objaví vo výťahu s Ryu Soo Yeol (Lee Dong Wook), ktorému sa snaží zosmiešniť, keď ho zachránil pred uväznením.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym účtom tvN drama (@tvn_drama)Kovo šialenstvo sa vystupňuje, keď v samoobsluhe stretne dvoch členov gangsterov, ktorí majú na rukách len moskytiéry ako svoju primárnu zbraň proti nim.

V ďalšej scéne sa Ryu Soo Yeol spýtal: 'Kto si?' a K odpovedal so šibalským úsmevom a povedal: „Som posledný hrdina tejto generácie“, čím zvýšil záujem o jeho nastávajúcu postavu.

V poslednej scéne Wi Ha Joon povedal: 'Dávajte na mňa pozor' a herec náhle ukončil upútavku žmurknutím.

Lee Dong Wook a Wi Ha Joon – stále zlé a bláznivé(Foto: Instagram iQIYI)
Lee Dong Wook a Wi Ha Joon – stále zlé a bláznivé

V 15-sekundovej ukážke urobil Wi Ha Joon veľkú premenu, ktorá dokazuje jeho vysokoprofilové herectvo.

Okrem plagátu s postavou, ktorý bol zverejnený začiatkom novembra, výbušná sila hviezdy 'Squid Game', ktorá vtláča Kovu bláznivú osobnosť, spôsobuje, že diváci sú zvedavejší na jeho budúce účinkovanie vo filme TVN 'Bad and Crazy'.

Lee Dong Wook a Wi Ha Joon ako komiksové duo „Bad and Crazy“

Jeden z predstaviteľov drámy o novom vznikajúcom komediálnom duete Lee Dong Wooka a Wi Ha Joona. Očakáva sa, že títo dvaja budú poskytovať rôzne druhy zábavy, ako ich príbehy a postavy postupujú v sérii.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Wi Ha Joon sa pripája k Park Seo Joon a Han So Hee v 'K Project' + Drama, aby sa začalo natáčať v januári 2022

Wi Ha Joon a Lee Dong Wook vo filme Bad and Crazy New Drama Still(Foto: tvN Instagram)

Hovorí sa, že vtipné herectvo Wi Ha Joona zvýši úplnosť a zábavu drámy. Rovnako ako u Lee Dong Wooka, ktorý opäť ukáže svoju humornú stránku zlého detektíva.

tvN odhalila ďalšie snímky „Bad and Crazy“ s vtipným tandemom Wi Ha Joon a Lee Dong Wooka, ktorí si užívajú nočný život v parku. Ich kontrastné osobnosti v hre lákajú divákov, aby si ich pozreli v hlavnom vysielacom čase.

Wi Ha Joon a Lee Dong Wook vo filme Bad and Crazy New Drama Still(Foto: oficiálny Instagram tvN)

'Bad and Crazy' štartuje 17. decembra o 22:40 (KST) na tvN. Svoje pravidelné vysielanie bude mať každý piatok a sobotu.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Dong Wook ukazuje dualitu ako podvodník a detektív v novej ukážke postavy „Bad and Crazy“

Tešíte sa na nadchádzajúcu akčnú drámu Wi Ha Joona a Lee Dong Wooka „Bad and Crazy“? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.