Po zverejnení niekoľkých informácií o tom, aký druh vysokoškolského študenta Park Ji Hoon hrá v pripravovanej dráme 'At a Distance Spring is Green', je čas na typy jeho kolegov, Kang Min Ah a Bae In Hyuk!

Dráma založená na webtoon bola ohlásená len nedávno, no teraz ju fanúšikovia očakávajú kvôli jej zostave nádejných mladých hercov.

Kang Min Ah je príbuzný vysokoškolský študent

Osobnosť vysokoškoláka Kang Min Aha vo filme „At A Distance Spring is Green“ je príbuzná. Každý, kto by si naladil túto reláciu, by sa ocitol pri spomienkach na svoje vysokoškolské časy. Spomienky, na ktoré si budú spomínať, však nemusia byť dobré.Dôvodom je skutočnosť, že pripravovaná dráma KBS 2TV sa práve podelila o ukážku postavy Kang Min Ah a ona prevezme úlohu dievčaťa menom Kim So Bin - študentky tretieho ročníka, ktorá má akademicky problémy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný VictoryContents (@victorycontents)

Zahrá si študentku Katedry podnikovej administratívy na Myungil University, ktorá neustále čelí sklamaniu a úzkosti. Bez ohľadu na to, koľko úsilia vynaloží, jej výkon to nikdy neuberie.

Bude vzrušujúce vidieť, ako sa Kang Min Ah premení na taký nálada študentka a uvidíme, či túto prekážku nakoniec zvládne.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Plagát „Hospital Playlist“ 2. sezóny predstavuje nostalgické scény 1. sezóny

Na novo vydaných snímkach Kim So Bin tiež vyzerá ako niekto so zmyslom pre módu, s ktorým sa ľudia môžu stotožniť. Má rozkošný účes a má na sebe svetlé pastelové oblečenie. Je vidieť, ako ide hore po schodoch, ako zápasí s dvoma ťažkými taškami na batožinu.

Ak to ľudí neprenesie späť do dňa, odišli na vysokú školu, čo by?

Bae In Hyuk je vysokoškolák, ktorý ľudia nenávidia, no tajne ním chcú byť

Na druhej strane, KBS 2TV tiež zdieľala svoj prvý pohľad na postavu Bae In Hyuka v 'At a Distance Spring is Green.'

Bae V Hyukovej postave je niekto, s kým máme všetci tú smolu (alebo šťastie?), že sa s ním stretávame na vysokej škole.

Hrá Nam Soo Hyun, pichľavého a chladného perfekcionistu, ktorý sa nestará o nadväzovanie priateľstiev. Je študentom tretieho ročníka na univerzite Myungil, ktorý si v skutočnosti nemá ten luxus stretávať sa. Musí nepretržite pracovať na niekoľkých čiastočných úväzkoch, aby uživil seba a svoju chudobnú rodinu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný VictoryContents (@victorycontents)

To, že je chudobný, neznamená, že sa cíti voči niekomu menejcenné. Ako taký je chladný a nepriateľský k väčšine a končí v rôznej miere konfliktov s ľuďmi okolo neho.

Na nových fotografiách, okrem fotografie, na ktorej je vidieť, ako pracuje za pokladníkom, je ťažké povedať, že pochádza z chudobnej rodiny. V triede vyzerá bezchybne a vyzerá ako niekto, s kým sa nedá nič pokaziť.

Bude vzrušujúce vidieť, ako prekoná svoje osobné problémy a stane sa menej pichľavým k ostatným.

Tešíte sa, že stretnete Park Ji Hoon, Kang Min Ah a Bae In Hyuk v ich študentských postavách vo filme „At A Distance Spring Is Green“? Povedzte nám to v komentároch!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Nové snímky „Doom at Your Service“ Zábavné prvé stretnutie medzi SEO v Guk a Park Bo Young

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Annie Dee