Trailer k 'Horrible Bosses 2' bol zverejnený.

Nový klip s názvom 'Ransom Note' ukazuje chlapcov, Jasona Batemana, Jasona Sudeikisa a Charlieho Daya, ako sa pokúšajú napísať práve to, výkupné, podľa The Hollywood Reporter .

„Myslím si, že sme v tom naozaj dobrí,“ hovorí postava Jasona Sudeikisa Charliemu Dayovi predtým, ako Jason Bateman nastúpi do auta a omylom pokazí celý návrh.V 'Horrible Bosses 2' chlapci unesú Chrisa Pinea, ktorý v klipe veselo hovorí: 'Som trochu urazený, že si pre mňa žiadal len 500 000 dolárov, takže som si pripísal ďalšiu nulu.'

Pine údajne hrá úlohu dospelého syna investora, ktorý pomáha chlapcom pomstiť sa jeho otcovi, aby sa mohli pokúsiť rozbehnúť svoj potenciálny spoločný biznis.

Jennifer Aniston, ktorá stvárnila sexuálne agresívnu zubárku Juliu Harrisovú v prvom filme, si zopakuje svoju rolu vo filme „Hrozní šéfovia 2“. Minule sa chcela len vyspať s postavou Charlieho Daya, no tentokrát sa všetkým trom chlapom vyhráža, že z nich spraví políciu, ak ju sexuálne neuspokoja.

Ako je vidieť v traileri, v 'Horrible Bosses 2' si zahrali aj Kevin Spacey a Christoph Waltz.

Prvý film bol neuveriteľne úspešný a podľa odhadov priniesol v pokladniach viac ako 200 miliónov dolárov NY Daily News .

Pokračovanie režíruje Sean Anders a napísali ho Anders a jeho spisovateľský partner John Morries.

'Horrible Bosses 2' príde do kín 26. novembra.