Špeciálna epizóda Vincenzo(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Mafiánsky radca Vincenzo Cassano ( Pieseň Joong Ki ) a jeho tím si dá týždeň prestávku v hlavnom vysielacom čase.

Nečakaná správa pre všetkých fanúšikov a divákov víkendového hlavného vysielacieho seriálu Vincenzo. 7. apríla bolo oznámené, že nadchádzajúce epizódy spomínanej drámy budú pozastavené, aby bolo možné vykonať nejaké úpravy.

Tím 'Vincenzo' bude mať úpravy na zlepšenie kvality drámy

Vincenzo Still Ep 12(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Podľa tímu 'Vincenzo' sme sa rozhodli dať si týždeň prestávku, aby sme ešte viac zlepšili kvalitu drámy. Pôvodne 17. a 18. epizóda sa bude vysielať 17. a 18. apríla, no produkcia bude mať nejaké úpravy na zlepšenie plynutia série. Uvedené epizódy sú naplánované na odvysielanie 24. a 25. apríla. Ako náhradu plánuje manažment vydať špeciálnu odvysielanú epizódu 17. apríla. Stále však diskutujú o tom, čo odvysielať 18. apríla.Podrobnosti a ďalšie aktualizácie týkajúce sa harmonogramu drámy 'Vincenzo' budú verejnosti oznámené čoskoro. Zostaňte naladení!

Na druhej strane, „Vincenzo“ Episode 15 a Episode 16 budú priebežne vychádzať 10. apríla a 11. apríla o 21:00 (KST) na tvN a o 23:00 (KST) na Netflixe.

Mohlo by sa vám páčiť: Pozri! Obsadenie 'Vincenzo' odhaľuje rozkošné priateľstvo na fotografiách zo zákulisia

Čo môžete očakávať v zostávajúcich šiestich epizódach filmu Vincenzo?

Medzitým už dráma vydala štrnásť epizód a napriek tomu diváci nechcú, aby sa séria skončila. V rozpätí takmer jedného mesiaca ponúkol „Vincenzo“ širokú škálu zábavy a publikum sa rýchlo ponorilo do príbehu.

Vincenzo Still Ep 12(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Videli sme vývoj každej zainteresovanej postavy. Dostali sme nečakané zvraty a veľa cliffhangerov. Každý týždeň sa nám však vždy podávajú epizódy viažuce kúzlo. Mali sme tiež možnosť vidieť vôbec prvého romantika bozkávacia scéna našich hlavných potenciálnych zákazníkov a ani sa na to nesťažujeme. Dostávame viac milostných chvíľ od miláčika a miláčika? Dúfame!

Teraz, keď už zostáva šesť epizód, je stále veľa vecí, ktoré je potrebné rozvinúť. Dráma tiež neustále dosahuje nové ratingové rekordy. Týždenné epizódy „Vincenzo“ určujú trendy v online komunitách. Fanúšikom K-drama sa predstavil nový káder. To, že máme „Vincenza“ v tomto čase ťažkostí, nám dalo nádej a niečo, na čo sa môžeme tešiť, stále nás to zamestnáva, baví a inšpiruje.

Prečítajte si tiež: 'Vincenzo' zo zákulisia: Takto si Song Joong Ki a Jeon Yeo Bin nacvičili svoju prvú bozkávaciu scénu!

Čo poviete na tieto náhle zmeny harmonogramu? Čo očakávate od zvyšných šiestich epizód 'Vincenzo'? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.