Jeon Yeo Bin je nová ad-lib kráľovná K-drámy!

Mnohí začali uznávať herečku Jeon Yeo Bin pre jej vtipnú a brilantnú postavu ako Hong Cha Young v prebiehajúcej víkendovej K-dráme „Vincenzo“. Jej osviežujúce stvárnenie skutočne uľahčuje publiku privítať takýto talent na scéne K-drama.

Jeon Yeo Bin(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Humor Jeon Yeo Bin zabaví každého

Oceňovaná herečka ukazuje svoje čaro v každej epizóde seriálu. V úlohe, ktorú stvárňuje, dáva nové príchute. Herečka môže tiež ľahko splynúť so svojimi spoluhercami a ešte pôsobivejšie je, že svojim scénam dáva kreatívne návrhy, ako napríklad to, ako vznikla jej nedávna scéna so Song Joong Ki!

Vincenzo v zákulisí(Foto: Vincenzo Drama Official Instagram)

V najnovších záberoch zo zákulisia, ktoré zverejnila tvN, obsadenie 'Vincenzo' ukázalo celkom skvelú chémiu.

Počas prvej časti Hong Cha Young (Jeon Yeo Bin) a Vincenzo ( Pieseň Joong Ki ) boli zaneprázdnení nácvikom časti objatia. Pani právnička neustále skúša rôzne útoky na to, ako môže úspešne ukázať správny uhol a polohu na objatie mužskej hviezdy.

Jej humor udržuje zdravú atmosféru a dokonca aj režisér sa zabával na jej návrhoch na zlepšenie scény.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Vincenzo' hviezdy Song Joong Ki, Jeon Yeo Bin a ďalší ukazujú chémiu v novom videu zo zákulisia

Medzitým Song Joong Ki prejavuje svoju dôveru svojej hlavnej dáme Jeon Yeo Bin tým, že slobodne prijíma jej odporúčania. Obaja si tiež medzi jednotlivými zábermi vymieňali nápady.

Rozkošnejšia a vtipnejšia atmosféra s obsadením 'Vincenzo'

Obyvatelia námestia Geumga sa tiež zabávali na spoločnej práci, najmä počas scény, kde hrali mafiánsku hru s Vincenzom.Set bol plný smiechu a všetkých nabudil do práce.

Ďaleko od svojej zlej postavy ako Jang Jun Woo/Jang Han Seok, skutočný šéf Babel Group, Taecyeon z 2PM ukázal svoju rozkošnú stránku vo videu zo zákulisia.

Potom Taecyeon a Song Joong Ki ukázali svoju synergiu. Aj keď bola scéna ťažká a potrebovali prejaviť silné emócie, obom hercom sa podarilo pracovať v harmónii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 'VINCENZO' tvN (@vincenzodrama)

Samozrejme by sme nezabudli spomenúť slebov, ktorí vytvorili svoje portréty v 12. epizóde 'Vincenzo', členov Taecyeon co-2PM Nichkhun a Chansung . Obaja sa objavili ako rivali v televíznej dráme. Song Joong Ki bol tiež prítomný na scéne, kde dvaja členovia 2PM natáčali svoje krátke vystúpenie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 'VINCENZO' tvN (@vincenzodrama)

Jedna vec, ktorá sa páčila mnohým divákom 12. epizóda bolo, keď Hong Cha Young vyhral stávku a porazil Vincenza. To, čo sa stalo za ich výmenou pohľadov a nečakaným útokom Hong Cha Younga, konečne odhalilo toto video.

Song Joong Ki bol prekvapený efektom, ktorý dostal z ruky Jeon Yeo Bin, keď mu švihla po čele. Nezmohol sa ani na slovo a namiesto toho sa smial.

Energiu a dynamiku hereckého obsadenia „Vincenza“ možno vidieť na ich fotografiách a videách zo zákulisia. Spôsob, akým sa k sebe pri natáčaní správajú, premieta ich silné puto, súhlasíte?

Celé video zo zákulisia si môžete pozrieť tu!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Vincenzo' Episode 12: Song Joong Ki nájde poklad, ale stretne nového nepriateľa

Videli ste video zo zákulisia filmu Vincenzo? Ktorá časť sa vám páčila najviac? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins