Áno, vie spievať! Nádejný herec Kim Min Gyu neustále kradne pozornosť so svojou charizmatickou postavou v 'A Business Offer.' Vedeli ste však, že sa raz pripojil k reality-talentovej šou „I Can See Your Voice“?

Kim Min Gyu udržiava divákov očarený ako pekný tajomník v „Business Offer“

Dráma SBS od pondelka do utorka s názvom Obchodný návrh sa naďalej dostáva do titulkov titulkov každý týždeň. S jeho chytľavým a romantickým príbehom sa aj jeho hlavní herci zhostili svojich úloh úžasne.

(Foto: SBS)
Kim Min Gyu a Seol In Ah

Len s pilotnou epizódou mala dráma dobrý začiatok a teraz je to jedna z najhorúcejších K-drám v prvej polovici roku 2022. Nehovoriac o tom, že si udržiava svoje miesto v 10 najpopulárnejších reláciách na Netflix v rôznych krajinách.Ale okrem rozkošných hlavných predstaviteľov Kang Tae Mu (Ahn Hyo Seop) a Shin Ha Ri (Kim Sejeong), jedna z jeho hviezd Kim Min Gyu, ktorá stvárňuje postavu tajomníka Cha Sung Hoona, zmieta divákom z nôh svojimi charizma.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:6. epizóda „A Business Offer“: Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong si zapamätajú na pláži + Seol In Ah prekročí hranicu, ktorú nakreslil Kim Min Gyu

(Foto: SBS)
Kim Min Gyu

Kim Min Gyu sa narodil v roku 1994 a okrem herectva sa venuje aj modelingu. Svoju všestrannosť dokázal aj svojimi dramatickými vystúpeniami chrbtom k sebe, od „Snežienka“ po „Obchodný návrh“, kde stvárnil dve úplne odlišné postavy.

Áno, Kim Min Gyu vie spievať!

Predtým, ako sa Kim Min Gyu stal hercom, sa raz pripojil k slávnej reality-talentovej show „I Can See Your Voice“ v Kórei.

Kim Min Gyu(Foto: Oficiálny Instagram SBS)

Najmä v tretej epizóde štvrtej sezóny bola prítomnosť Kim Min Gyu divákov na sedadle.

Uchvátil srdcia ľudí v miestnosti vďaka svojmu sladkému spevu a vizuálu.

Kim Min Gyu(Foto: Kim Min Gyu Instagram)

V tej chvíli hviezda 'Backstreet Rookie' oživila štúdio, najmä keď sa chválil svojimi rozkošnými jamkami. Niektorí dokonca povedali, že vyzerá ako Park Bo Gum!

Video bolo nahrané v roku 2017 a v súčasnosti má na YouTube viac ako 22 miliónov videní. S týmto klipom budú fanúšikovia očarení jemným hlasom Kim Min Gyu.

Ak chcete vidieť ďalšie aktualizácie o Kim Min Gyu, môžete sa pozrieť na jeho oficiálny Instagram @mingue.k . V čase písania tohto článku má herec teraz viac ako dva milióny sledovateľov a očakáva sa, že exploduje kvôli jeho prebiehajúcej sérii 'A Business Offer.'

Zamilujte sa do Kim Min Gyu s jeho krásnym hlasom tu!

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Ah, Kim Min Gyu ukradla pozornosť s novou fotkou páru + tu je dôvod, prečo sú tak milovaní

Čo môžete povedať o rastúcej popularite Kim Min Gyu? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.