Hae Kyung dorazil do parku, kde Do Hee strávil noc. Rozprávali sa a užívali si chvíle pri vatre.

Jae Hyuk sa pokúsil kontaktovať a presvedčiť Do Hee, aby sa tú noc stretli, ale Do Hee už bola presvedčená, že chce ísť ďalej. Poďakovala Hae Kyungovi, že ju sprevádzal zakaždým, keď je smutná a potrebuje sa s niekým porozprávať.

Keď išli domov, Hae Kyung odviezla Do Hee k nej. Jae Hyuk na ňu čakal a konfrontoval Do Hee pred jej domom. Hae Kyung z diaľky videl, ako sa Do Hee snaží vzdialiť z Jae Hyukovho zovretia.Bola prekvapená, keď sa po jej boku objavil Hae Kyung a poradil Jae Hyukovi, aby pustil Do Hee ruku. Jae Hyuk spochybnil jeho prítomnosť a Do Hee informoval Jae Hyuka, že Hae Kyung je jej priateľ. Obaja muži sú prekvapení, ale Hae Kyung predstieral a šiel s prúdom, keď držal Do Hee za ruku a prinútil ju odísť.

Jae Hyuk bol viac frustrovaný pri pohľade na Do Hee kráčajúceho s Hae Kyungom, ktorý sa držal za ruky.

Na druhý deň do produkčného tímu 2N Box dorazil Jae Hyuk a dal Do Hee pozvanie od ich spoločného priateľa. Blíži sa svadba a on si prial, aby išli spolu. Do Hee odmietol jeho ponuku a odišiel.

Jae Hyuk sa uchádzal o prácu v agentúre 2N Box, aby pracoval a zblížil sa s Do Hee. Do Hee sa však zo všetkých síl snažila s ním pracovať profesionálne.

Herečka Jin Noh-Eul má novú produkčnú show s 2N Boxom. Do Hee je prideleným producentom jej show. Naplánovali jej obsah a stretli sa s ňou v agentúre.

Do Hee a Noh-Eul nevedeli, že poznajú Hae Kyunga a veľakrát s ním jednali. Do Hee nevie, že psychiater Kim je jej spolubývajúcou. To sa týka Hae Kyunga, že producent Woo, ktorý mu posielal hrubé e-maily, je jeho kamarát na večeru.

Noh-Eul pozval Do Hee na večerný drink. Hovorili o svojej minulej milovanej skúsenosti. Noh-Eul priznala, že stále niečo cíti k svojmu bývalému priateľovi, no mala problém veci urovnať. Zazvonil jej telefón a na obrazovke Noh-Eula sa objavil obrázok Hae Kyunga.

Nemela, keď vedela, že jej spolubývajúcou je doktorka Kim, ktorú neznáša kvôli ich vášnivej výmene e-mailov. Po druhé, Noh-Eul k nemu stále niečo cíti.

Do Hee pozval Hae Kyunga na osobné stretnutie bez akéhokoľvek plánu večere. Hae Kyung ju stretol v kaviarni. Mal dobrú náladu. Ale Do Hee ho informoval, že sa musia zastaviť ako spolužiaci. Pokračovala, že ho nepozná a nevidí spoločnú budúcnosť. Postavila sa a nechala ho zmäteného.

V deň svadby ich kamarátky sa akcie zúčastnili Jae Hyuk a Do Hee. Ich priatelia dúfali, že sa dajú opäť dokopy, ale Do Hee je v súlade s prechodom do nového života ďaleko od Jae Hyuka.

Cestou domov sa cítila osamelá a smutná z ukončeného priateľstva s Hae Kyungom, no netrvalo dlho a Hae Kyung na ňu čakal pred jej domom. Pristúpil k nej a podal jej vizitku. Predstavil svoje meno a profesiu. Srdce Do Hee poskočilo.