Agentúra Son Ye Jin, MSTEAM Entertainment, uviedla rekord v súvislosti s údajným zásnubným prsteňom, ktorý herečka nosila počas svojho vystúpenia v 'You Quiz on the Block.'

Fanúšikovia s orlími očami hľadajú podrobnosti a aktualizácie týkajúce sa nadchádzajúceho manželstva hviezdy „Tridsaťdeväť“ s Hyun Binom.

Pripomeňme si, že 10. februára, len pár dní pred Valentínom, hviezda Hallyu a juhokórejský srdciar oznámili, že sa zasnúbili.Po dvoch rokoch randenia sa Son Hye Jin a Hyun Bin chystajú uzavrieť uzol v marci 2022 na súkromnej ceremónii, ktorá sa uskutoční v Soule.

Je zaujímavé, že keď herečka propagovala svoj nadchádzajúci seriál rom-com, diváci si všimli trblietavý prsteň na jej pravom ukazováku.

Tým verejnosť vyvolala podozrenie, že ide o zásnubný prsteň Son Ye Jin.

MSTEAM Entertainment odpovedá na fámy o zásnubnom prsteňi Son Ye Jin

Keď klebety stále pribúdali, agentúra Son Ye Jin sa problémom zaoberala a objasnila, že to nebol jej zásnubný prsteň.

Podľa médií MSTEAM Entertainment poprela klebety a poukázala na to, že to „nie je jej zásnubný prsteň, ani snubný prsteň“, ale „iba kus módneho šperku z propagácie, ktorý zodpovedá jej štýlu dňa“.

(Foto: Správy 1 Kórea)
Son Ye Jin on You Kvíz On the Block

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Tu je návod, ako Son Ye Jin opisuje nadchádzajúce manželstvo s Hyun Bin + ďakujem fanúšikom za ohromujúcu podporu

Počas svojho hosťovania v varietnej šou tvN vyzerala 39-ročná herečka a čoskoro nevesta žiarivo oblečená v šatách s dlhým rukávom v ťavej farbe od Lemaire, ktoré sa predávajú za 1 150 dolárov.

Zaujímavosťou je, že čistý vzhľad zavŕšila minimalistickým šperkom.

Hoci agentúra neuviedla, o akú značku ide, herečka je ambasádorkou značky pre taliansky luxusný módny dom Valentino, pričom vo svojej Kdrame Crash Landing on You často nosí jemné šperky od Swarovski, Chanel a Chopard.

Son Ye Jin rozdáva svoju prvú lásku vo filme You Quiz on the Block

Son Ye Jin on You Kvíz On the Block(Foto: tvN Instagram)
Son Ye Jin on You Kvíz On the Block

Okrem klebiet o zásnubných prsteňoch Son Ye Jin bolo ďalším vrcholom prehliadky jej vyhlásenie o svojej prvej láske.

Skúsení moderátori Yoo Jae Suk a Jo Se Jo predstavili herečku ako „prvú lásku národa. S jej krásou, hereckými schopnosťami a nehovoriac o jej trhákoch Kdramas a filmoch niet pochýb o tom, ako si 39-ročná hviezda získala prezývku.

Počas rozhovoru však Son Ye Jin otvorene hovorí o svojom vzťahu s Hyun Binom.

Na otázku o svojej prvej láske herečka prezradila, že jej 'súčasná láska je moja (jej) prvá láska'.

Pripomeňme si, že Hyun Bin je prvý verejný vzťah Son Ye Jin. Na Nový rok 2021 kórejské médiá Dispatch zverejnili správu, že hviezdy filmu „Crash landing on You“ spolu tajne chodia už osem mesiacov.

(Foto: tvN Instagram)

Ich príslušné agentúry rýchlo potvrdili klebety a poznamenali, že „sa stretli prostredníctvom svojich projektov a po skončení ich drámy sa ich vzájomné vzájomné pozitívne city vyvinuli do romantického vzťahu“, ako cituje VAST Entertainment.

Pokiaľ ide o agentúru Son Ye Jin, vedenie zdieľalo, že 'si vyvinuli záujem jeden o druhého a skončili s randením'.

Teraz herečka momentálne hrá vo svojom comebacku Kdrama 'Thirty-Nine' po boku Jeon Mi Do a Kim Ji Hyun.

ČÍTAJ VIAC: ' Tlačová konferencia 39': Son Ye Jin 'Nervous' for Her Kdrama Comeback

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills