Máme pre vás novinku, gladiátori! Aj keď sa 'Scandal' nebude vysielať budúci štvrtok, oficiálne ukážkové video k 'I'm Just a Bill' zo 16. apríla bolo zverejnené a určite to bude vzrušujúca epizóda! Nové propagačné video odhaľuje, že Papa Pope sa vráti v epizóde 19 - a Olivia a jej tím urobia čokoľvek, aby ho zastavili. Mohlo by však ich úsilie znamenať koniec Olitz? Čítajte ďalej a dozviete sa o najnovších spoileroch Epizódy 19, vrátane celého propagačného videa „Som len Bill“ nižšie!

Na čo by sa mali zarytí fanúšikovia 'Scandal' tešiť v Epizóde 19? Upozornenie: dopredu spojlery!

ABC odpovedalo na modlitby fanúšikov a zverejnilo úplne nové promo video s ukážkou pre Epizódu 19 – a vyzerá to, že to bude poriadna šou!Pozrite si celé krátke video „Som len Bill“ nižšie, aby ste videli, čo sa chystá na epizódu zo 16. apríla:

„Otec Pope je späť,“ oznamuje zlovestný hlas, keď vidíme, ako sa Oliviin otec vracia.

„Ale zložiť otca by mohlo znamenať koniec Olitza,“ pokračuje rozprávač ukážky.

'Je tvoja nenávisť ku mne taká veľká, že si ochotný strhnúť aj jeho?' počujeme, ako vyhlasuje Papa Pope, keď sa promo blíži k dramatickému koncu.

Podarí sa Olivii a jej tímu dostať ho dole? Alebo sa Papa Pope presadí a zničí Olitz? Budete musieť počkať a uvidíte!

Bohužiaľ, ABC ešte nezverejnila synopsu pre 4. sériu, epizódu 19. Tento krok je pravdepodobne spôsobený prestávkou, ktorá núti divákov zostať trpezlivý ešte týždeň, kým budú odhalené ďalšie podrobnosti.

Legenda 'slávy' Debbie Allen sa vracia, aby režírovala 19thepizóda 4. sezóny. Nadchádzajúca epizóda tiež označuje 66thcelkovo epizóda 'Škandál'.

Nezabudnite si naladiť ABC vo štvrtok 16. apríla o 22:00, aby ste zachytili úplne novú epizódu 'Scandal' s názvom 'I'm Just a Bill' (Sezóna 4, Episode 19).