tvN získava veľa veľkých trhov po celom svete. A ako jeden z najväčších producentov špičkového obsahu, či už v drámach, varietách alebo reality show, si tvN získava väčšie uznanie nielen v Ázii, ale aj v Európe a Amerike.

„Doom at Your Service“ je teraz k dispozícii v Európe a Amerike

Ich rekordné série na rok 2020 „Crash Landing on You“ a „It's Okay to Not Be Okay“ boli niektoré z ich vysoko oceňovaných a dobre prijímaných diel z celého sveta.

Nedávno sa ich najnovší fantasy-romantický seriál „Doom at Your Service“ konečne odvysielal v hlavnom vysielacom čase a dvaja z jeho hlavných hercov sú známi a rešpektovaní v zábavnom priemysle, menovite Seo In Guk a Park Bo Young.Táto prebiehajúca dráma dostávala od divákov rôzne ohlasy. Podľa hodnotenia, ktoré vykonala kórejská vysielacia spoločnosť, „Doom at Your Service“ vykazovalo stabilné hodnotenie sledovanosti. tvN ďalej vysvetlila, že vzhľadom na stúpajúcu sledovanosť a sledovanosť sa očakáva dobrý ohlas aj v zahraničí.

V skutočnosti bol „Doom at Your Service“ už predaný do takmer 150 krajín po celom svete. Séria bola dostupná aj pre rôzne online streamovacie platformy, ako napríklad „Viki“, ktorá sa používa v Amerike a Európe, konkrétne v USA, Brazílii, Belgicku, Kanade, Čile, Francúzsku, Nemecku, Mexiku, Španielsku, Veľkej Británii a ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym účtom tvN drama (@tvndrama.official)

„Viu“ je najväčšia online streamovacia platforma v juhovýchodnej Ázii, ktorá je otvorená pre krajiny Indonézia, Malajzia, Mjanmarsko, Filipíny, Singapur a Thajsko. Ľudia žijúci v Japonsku si drámu môžu pozrieť v „U-NEXT“, na Taiwane je to iQIYI a NOW TV v Hong Kongu.

Prečítajte si tiež: TXT uvoľní 'Love Sight' ako nový OST 'Doom at Your Service'

Navyše sa očakáva, že „Doom at Your Service“ bude vysielaný v druhej polovici roku 2021 prostredníctvom Mnet Japan, ktorý je známy ako kanál, ktorý v Japonsku produkuje kórejský obsah.

Oficiálni predstavitelia týchto OTT spoločností sa podelili o svoje myšlienky o rastúcom trhu „Doom at your service“

Podľa úradníka z „Viki“ 'Doom at Your Service' uchvacuje svetových fanúšikov a obzvlášť ho zaujíma romantické napätie medzi jeho hlavnými postavami. Očakáva sa, že chémia Seo In Guk a Park Bo Young vytvorí veľkú skupinu fanúšikov ako z predchádzajúcej fantasy-romantickej drámy tvN 'Hotel Del Luna' a 'Goblin.'

Medzitým podľa Kim Do Hyuna, vedúceho obchodného úradu Overseas Contents Business Bureau CJ ENM, „Doom at Your Service“ nie je populárny len v Kórei, ale aj v zahraničí a viedol k zmysluplným výsledkom ešte predtým, ako bol odvysielaný. Už prijala rôzne hovory od mnohých partnerov zo zámoria. Toto je prípad, ktorý ukazuje, že v priebehu rokov sú drámy tvN široko uznávané v zámorí.“

V prípade, že ste to zmeškali: 'Doom at Your Service' Episode 5: Park Bo Young prejavuje záujem o seo v Guk, Nam Da Reum konečne robí svoje cameo

Podelil sa tiež o to, že drámy tvN získavajú v zahraničí dobrú odozvu s jedinečnými kórejskými materiálmi a akýmsi konceptom príbehu, s ktorým sa môže stotožniť každý.

Pozeráte 'Doom at Your Service'? Aký je zatiaľ príbeh? Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.