Konečne sa začal magický mesiac. Nová fantasy dráma TVING „The Witch's Diner“, v ktorej si zahrali Song Ji Hyo, Chae Jong Hyeop a Nam Ji Hyun, získala nový úspech po nástupe novej televíznej show.

Čarodejnícky jedáleň Epizóda 1 prekonala 1,4 milióna zhliadnutí na YouTube

Podľa správy z 26. júla pôvodný seriál TVING získal priaznivú spätnú väzbu od divákov. Čarodejnícky jedáleň Epizóda 1, ktorá bola odvysielaná 16. júla a bola zverejnená na YouTube, už nazbierala 1,4 milióna videní a stále sa počíta.

Čarodejnica(Foto: Oficiálny Instagram TVING)

Premiéra drámy potvrdila svoju popularitu a zhromaždila divákov z rôznych krajín. Dráma okamžite zaujala divákov sviežim námetom a veľkolepou produkciou, konceptom, vizuálom a výpravou.Čarodejnícky jedáleň Produkčný tím našiel novú stratégiu, ako ohromiť divákov

Na základe pôvodného plánu sa očakáva, že 'The Witch's Diner' bude vydávať dve epizódy týždenne. Ale kvôli veľkému záujmu divákov produkčný tím zmenil rozhodnutie a oznámil, že bude vydávať jednu epizódu týždenne, aby zvýšil svoj hype.

Nam Ji Hyun(Foto: Oficiálny Instagram TVING)

Výbušné reakcie na drámu sú evidentné a na rôznych sociálnych sieťach sa stali konštantnými.

Niektorí diváci neúmyselne videli dráma na YouTube a priznali sa, že si nakoniec pozreli celú epizódu. Dokonca to rozšírili a odporučili „The Witch's Diner“ ďalším fanúšikom, ktorí hľadajú novú kórejskú drámu, na ktorej by sa mohli vrhnúť.

Čarodejnícky jedáleň Epizóda 3: Chae Jong Hyeop chce zostať bližšie k Nam Ji Hyun

V pokračovaní Čarodejnícky jedáleň epizóda 2, Bae Yoon Ki (Kang Ki Doong) agresívne vstúpil do reštaurácie The Witch's Restaurant a pokúsil sa obťažovať Jung Jin (Nam Ji Hyun). Bae Yoon Ki s nožom v ruke zúfalo hľadá jedlo a peniaze, aby prežil.

Bae Yoon Ki ako muž, ktorý sníval o tom, že sa jedného dňa stane úspešným, skúšal všetko, aby sa uživil, aby splatil svoj školský dlh, a zároveň si hľadal stabilnú prácu, aby znášal náklady na operáciu svojej chorej matky.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Herečka „Hospital Playlist“ Ahn Eun Jin potvrdila, že bude hrať úlohu vo filme TVN „The Witch's Diner“

Bae Yoon Ki zúfalo chce žiť svoj život

Keďže bol na pracovných pohovoroch mnohokrát odmietnutý, Yoon Ki nemá inú možnosť, ako riskovať. Vyzeral znepokojene a vystrašene, keď sa rozhodol zaujať Jung Jina, pretože Bae Yoon Ki nie je typ človeka, ktorý by ubližoval iným. Bol k tomu donútený svojou situáciou.

Nam Ji Hyun(Foto: Oficiálny Instagram TVING)

Jo Hee Ra (Song Ji Hyo) videla chaos, ktorý sa odohrával v jej reštaurácii, a len o pár minút neskôr sa Yoon Ki prihlásil a priznal, že potrebuje len peniaze a jedlo, aby prežil.

Po vypočutí jeho pocitov jej Jo Hee Ra ponúkol, že splní jeho želanie, ale on musí na oplátku zaplatiť cenu.

Jung Jin a Lee Gil Yong (Chae Jong Hyeop) medzitým striedavo diskutovali s Yoon Ki o podmienkach Jo Hee Ra týkajúcich sa splnenia želania. Cudzinec tomu spočiatku nemôže uveriť, ale nakoniec si vyžiadal dôstojnú a stabilnú prácu, aby si zarobil na živobytie.

V tú istú noc bol Yoon Ki zapletený do incidentu, keď mu porezali dva prsty po tom, čo zachránil ženu proti jej manipulatívnemu priateľovi.

Kvôli svojmu hrdinskému činu bol na titulkách správ a prezývaný hrdina národa. Yoon Ki tiež dostal odmeny za svoje dobré činy a jeho želanie mať stabilnú prácu sa konečne splnilo.

Rovnako ako to, čo ho predtým Jo Hee Ra požiadala na oplátku za jeho želanie, chcela jeho dva prsty. Odstránenie prstov Yoon Kiho sa stalo cenou jeho želania.

Želaním Lee Gil Yonga je byť s Jung Jin

Keď Lee Gil Yong a Jung Jin videli, čo sa stalo Yoon Kimu, obaja boli šťastní a báli sa o neho. Stále nemohli uveriť, že by sa mohlo stať niečo naozaj magické, keď sa opýtali Jo Hee Ra.

Chae Jong Hyeop(Foto: Instagram Chae Jong Hyeop)

Medzitým sa Jung Jin úprimne spýtal Lee Gil Yonga, aké želanie požiadal Jo Hee Ra a ona mu ho už splnila.

Študent nevysvetlil, na čo sa Jo Hee Ra pýtal, len sa na Jung Jina usmial, čím naznačil, že jeho želanie sa konečne splnilo.

Objavil sa flashback zobrazujúci rozhovor medzi Hee Ra a Gil Yongom. Potom vyšlo najavo, že jeho prianím nie je pomstiť sa svojim tyranským spolužiakom, ale byť bližšie s Jung Jin.

Jo Hee Ra bol prekvapený jeho želaním a aby sa mu jeho želanie splnilo, musel si urobiť brigádu v reštaurácii The Witch's Restaurant. To ho tiež viedlo k tomu, že bol s Jung Jin, pretože boli jedinými zamestnancami v reštaurácii Jo Hee Ra.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Epizóda 2 „The Witch's Diner“: Chae Jong Hyeop a Nam Ji Hyun uväznení v kúzle Song Ji Hyo

Pozerali ste? Čarodejnícky jedáleň epizóda 3? Aký je zatiaľ príbeh? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins