Lee Seung Gi priviedol fanúšikov do veľkého šialenstva po tom, čo zdieľal úprimnú správu svojim 3,6 miliónom sledovateľov.

Stalo sa tak po tom, čo hviezda 'Mouse' navštívila sociálne médiá, keď všetkých pozdravila 'skvelou dovolenkou Chuseok.'

Je ekvivalentom Dňa vďakyvzdania, ktorý je jedným z najdôležitejších a najväčších sviatkov v krajine.Na Instagrame Lee Seung Gi 34-ročná hviezda zverejnila vzácnu fotografiu, na ktorej má vážnu tvár, keď sa pozerá priamo do svojho notebooku.

Lee Seung Gi(Foto: Lee Seung Gi Oficiálny Instagram)

Zaujímavé je, že sekcia komentárov vysvetlila dôvod fotografie, keď pozdravila svojich sledovateľov na dovolenku.

„Dúfam, že máte skvelú dovolenku v Chuseoku. Rovnako ako slnečné počasie, ktoré ukazuje, že jeseň je úplne tu, dúfajme, že to je všetko, čo bude mať Airen šťastné hangawi. (Bohužiaľ, nemám obrázok, ktorý by sa hodil k Hangawi, tak ho nahrádzam obrázkom koncentrácie.)

Pripomeňme si, že Airen je názov jeho fanklubu, čo v čínštine znamená „milenec“.

ČÍTAJ VIAC: Aktualizácia obsadenia filmu Vagabond 2021: Tu je ďalší postup pre Bae Suzy, Lee Seung Gi a zvyšok obsadenia

#LeeSeungGi Trends na Twitteri

Po hodinách zdieľania na Instagrame príspevok okamžite získal viac ako 205 000 lajkov a pribúdalo, ako aj tisíce komentárov od fanúšikov.

Okrem toho sa herec stal trendovou témou na Twitteri, keď obyvatelia internetu vyjadrili svoju lásku k hviezde 'A Korean Odyssey'.

Lee Seung Gi(Foto: Twitter)

ja

Je zaujímavé, že jeden jednotlivec si myslel, že obľúbeným obdobím Lee Seung Gi je jeseň, a zdieľal vedľa seba fotografiu herca z rokov 2020 až 2021.

Fanúšikovia oslavujú výročie filmu Vagabond

(Foto: Oficiálny Instagram SBS)

Okrem instagramového príspevku Lee Seung Gi si fanúšikovia pripomínajú aj druhé výročie jeho K-drámy 'Vagabond' s Bae Suzy.

Twitter zaplavili stále strihy a fotky zo zákulisia natáčania, ako aj srdečné správy od verejnosti.

Navyše, niektoré príspevky obsahujú aj požiadavky, aby sa K-dráma vrátila do druhej sezóny; Bohužiaľ, stále to zostáva fámou, pretože vysielacia sieť ešte neoznámila svoje oficiálne stanovisko.

Pripomeňme, že akčný seriál SBS so 16 epizódami sa prvýkrát odvysielal 20. septembra 2019 až do 23. novembra a dominoval rebríčkom s vysokou sledovanosťou.

Všestranný herec a hviezda Hallyu si navyše vyslúžili ocenenie Najlepší pár na udeľovaní cien SBS Drama Awards 2019.

Vagabund(Foto: Bae Suzy Oficiálny Instagram)

Okrem dua je v obsadení „Vagabond“ aj Shin Sung Rok, ktorý predviedol pôsobivý výkon ako darebák Gi Tae Ung.

Pripojí sa k nim Lee Shi Yoo ako asistent Modrého domu Seo Young Ji a veteránske hviezdy Baek Yoon Shik, ktorý prevzal úlohu kórejského prezidenta Jung Gook Pyo, Choi Kwang Il ako národný minister obrany Park Man Young a ďalší.

Lee Seung Gi vyjadril svoju lásku k akčným filmom

'Vagabond' patrí pravdepodobne medzi najlepšie akčné trilery, aké kedy existovali a ktoré utkveli v každej pamäti fanúšikov K-drama.

Po úspechu drámy SBS Lee Seung Gi hovoril o tom, aká výnimočná je pre neho séria, najmä spätná väzba od divákov.

Pokiaľ ide o možnosti 2. sezóny „Vagabond“, herec vyjadril svoje myšlienky a myslel si, že by „by bolo zábavné“ stretnúť sa so svojimi hereckými hviezdami, ale spomenul, že existuje veľa vecí, ktoré „treba vziať do úvahy, ako produkčné prostredie a dopyt fanúšikov.“

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Herec „Mouse“ Lee Seung Gi po 17 rokoch opúšťa agentúru Hook Entertainment

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills