OCN práve odhalilo nový statický film pre Lee Joon Hyuka dlho očakávanú rolu v pripravovanej dráme 'Dark Hole.'

Sieť zdieľala sériu fotografií cez ich oficiálny Instagram zobrazujúci 37-ročného herca, ako stvárňuje postavu Yoo Tae Hana, ktorý sa ocitol uprostred chaosu vo svojom rodnom meste Mujishi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym Instagramom OCN (@ocn_original)Fanúšikovia reagujú na Lee Joon Hyuk's Still pre „Dark Hole“

Následne fanúšikovia vyjadrili svoje nadšenie v sekcii komentárov a spomenuli, ako sa už nevedeli dočkať, kedy uvidia herca 'Strangers' pre jeho nový projekt.

„Už sa nemôžem dočkať, SOM TAK TEŠENÝ NA LEE JUN HYUKA,“ napísal jeden používateľ, zatiaľ čo ďalší poukázal na to, že je späť s OCN.

'Znova LJH OCN,' napísal ďalší fanúšik .

Na druhej strane, t tretí používateľ chválil, ako dobre vyzerá, a komentoval: „Lee Joonhyuk je čoraz teplejší,“ štvrtý fanúšik vyjadril presnú myšlienku a napísal: „Woah.. Lee Jun Hyuk je zapnutý“, po ktorom nasledovali dve ohnivé emotikony.

zaujímavé, individuálny zopakoval rovnaký sentiment a povedal: 'Je stále mladší a mladší alebo čo?'

ČÍTAJ VIAC: Nová dráma OCN „Dark Hole“ predstavuje hlavné hviezdy Ok Vin a Lee Joon Hyuk

Kim Ok Bin's Stills ako detektív Lee Hwa Sun pre „Dark Hole“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym Instagramom OCN (@ocn_original)

Pred týmto, OCN klesol statické pre Kim Ok Bin Prvý pohľad na pripravovaný akčný dramatický seriál.Ujme sa úlohy Lee Hwa Sun - policajného detektíva regionálnej vyšetrovacej jednotky Metropolitnej policajnej agentúry v Soule, ktorá je svedkom premeny ľudí na nebezpečné stvorenia po tom, čo vdýchla tajomný tmavý dym z ponoru.

V nedávnej správe produkčný štáb pochválil dve hlavné hviezdy a ich „synergiu“, keď dali svojim postavám spravodlivosť, a povedal:

„Kontrast medzi týmito dvoma stranami bol ešte viac rozvinutý podrobnou prácou Lee Joona Hyuka v analýze postáv. Synergia medzi Lee Joon Hyuk a Kim Ok Bin, keď sa ich postavy pokúšajú zachrániť ľudí okolo nich, bola mimo rebríčka. Prosím, tešte sa na činy Yoo Tae Hanovej spravodlivosti.“

Obsadenie, uvoľnenie a súhrn filmu „Dark Hole“.

Režíroval Kim Bong Joo, medzi ktorého diela patria filmy z roku 2015 'The Phone' a 'Granny, Good Shot!!' Nová séria OCN má debutovať 3. apríla.

Dpopisovaný ako monster-akčný thriller, t.jFilm sleduje príbeh skupiny preživších, ktorí sa pokúšajú bojovať o život proti ľuďom, ktorí zmutovali na nebezpečné živé tvory.

Dilema nastane, keď Lee Hwa Sun dostane telefonát od vraha jej manžela, ktorý jej prikáže ísť do mesta 'Mujishi.

Na jej prekvapenie je celé mesto v rozruchu a zdá sa, že je v postapokalyptickej scéne. Tam sa stretla s Yoo Tae Hanom, ktorý je rodákom z Mujishi, vodičom vraku a bývalým policajtom.

Lee Hwa Sun aj Yoo Tae Han sa snažia prežiť a prísť na chaos v spomínanom meste, keď na ceste stretávajú určitých jednotlivcov s rovnakým cieľom zostať nažive.

Okrem Lee Joon Hyuk a Kim Ok Bin , ďalšími členmi obsadenia sú Yoon Jung Hoon ako Woo Sang, Park Keun Rok, ktorý by mal hrať úlohu Choi Seung Tae, Jang Sung Won ako Lee Young Tae a Lee Ha Eun ako Yoon Saet Byeol.

SKONTROLUJTE AJ: Lee Joon Hyuk z 'Stranger 2' má problém so svojou kaviarňou fanúšikov

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills