Pleťový toner je rýchlo absorbujúca tekutina, ktorá vám pomôže odstrániť prebytočnú špinu, stopy oleja a make-upu z tváre. Pomáha korigovať nečistoty vašej pokožky a vyrovnáva hladinu pH pokožky a je tiež nápomocný pri kontrole vášho akné.

Tu je 5 najlepších kórejských tonikov pre všetky typy pleti:

1. Vážený, Klairs Supple Preparation Facial TonerTento toner je vhodný pre všetky typy pleti. Toto tonikum obsahuje Phyto-Oligo, čo je intenzívne hydratačná zložka, ktorá pomáha bojovať proti suchosti vašej pokožky. Tento toner sa rýchlo vstrebáva do pokožky, vďaka čomu je hydratovaná a udržiava ju jemnú po dlhú dobu. Navyše obsahuje aminokyseliny a rastlinné extrakty, ktoré upokojujú zápaly a upokojujú ich. Pozitívnou stránkou tohto produktu je, že je bez sulfátov, bez parabénov, bez škodlivých chemikálií a s vyváženým pH, ktoré je bezpečné pre pokožku.

2. The Face Shop Hydratačný toner s ryžou a ceramidom

Ak máte problémy so suchou pokožkou a potrebuje zvýšenú hydratáciu, mali by ste vyskúšať hydratačný toner The Face Shop Rice And Ceramide. Produkt obsahuje ceramidy, výťažky z ryže a olej z ryžových otrúb, ktoré jemne odlupujú odumreté kožné bunky. Toner je vyrobený z prirodzene pestovaných rastlinných ceramidov, ktoré nepoškodzujú prirodzenú vlhkosť vašej pokožky. Je to najlepší kórejský toner pre osobu so suchou a matnou pokožkou.

3. Missha Time Revolution Clear Toner

Missha Time Revolution Clear Toner je ideálny pre niekoho, kto má suchú pokožku a nerovnomernú štruktúru pokožky. Obsahuje AHA a BHA chemikálie, ktoré jemne odlupujú odumreté kožné bunky. Navyše obsahuje fermentované kvasnicové extrakty, ktoré udržujú vašu pokožku hydratovanú a jemnú. Tento produkt neobsahuje žiadne minerálne oleje a žiadne škodlivé chemikálie. Je bez parabénov, bez SLS a bez sulfátov, vďaka čomu je vhodný aj pre všetky typy pleti.

4. Etude House Moistfull Collagen Facial Toner

Tento toner od Etude House je plný vlhkosti, ktorá má textúru podobnú vodnej esencii. Obsahuje zložku hydrolyzovaného kolagénu, ktorá hydratuje vašu pokožku a dodáva jej pružnosť a sviežosť. Obsahuje tiež proteín extrahovaný zo semien vlčieho bôbu, ktoré hydratujú vašu pokožku tým, že sa do nej okamžite ponoria hlboko. Je to najlepší kórejský pleťový toner pre suchú zrelú pleť.

5. Vážený hydratačný toner

Dear Hydration Toner je najkupovanejší toner ľudí, ktorí majú suchú pokožku. Intenzívne hydratačné zloženie obsahuje výťažky z neemu, bazalky posvätnej a mäty piepornej, ktoré pomáhajú v boji proti akné, posilňujú imunitu pokožky a znižujú výskyt jaziev a škvŕn po akné. Tento toner tiež pomáha vyrovnať tón pleti. Tento kórejský toner je ideálny pre pleť, ktorá je veľmi náchylná na akné.