Púder na tvár je jedným z menej diskutovaných kórejských kozmetických produktov v kozmetickom priemysle. Tieto púdrové kompakty sú navrhnuté tak, aby boli konečnou úpravou alebo retušovaním na cestách, ktoré sa používajú na udržanie naneseného make-upu stále. Tieto púdre sú vyrobené z prísad absorbujúcich olej, ktoré dodávajú pokožke svieži vzhľad a matný povrch.

Kórejské produkty sú známe tým, že používajú prírodné zložky. Vo svojom produkte nepoužívajú škodlivé chemikálie, takže je zaručene bezpečný a účinný.

1. TONYMOLY - Pakt žmurkania mačiekTento produkt je našou voľbou číslo 1, pokiaľ ide o kórejský prášok. Veľmi rozkošné balenie Cats Wink Pact je veľmi ľahké a dá sa veľmi ľahko prenášať v kabelke. Cats Wink Pact vyrába naša obľúbená značka TONYMOLY. Tony Moly je slávna značka, ktorá vytvára a vyrába tie najlepšie kórejské kozmetické produkty na dnešnom trhu. Tento púder je retušovací púder pre dievčatá na cestách.

2. Darčeková sada na zlatú lesklú tortu Hanbul Luichel

Ja sám už roky používam tento zlatý lesklý tortový set Hanbul Luichel a milujem ho. Je súčasťou mojej každodennej kozmetiky. Tento produkt je považovaný za prémiový produkt, ktorý si nemôžete kúpiť samostatne. Dodáva sa v súprave. Sada obsahuje náplň a veľkorysú vzorku Terra Base a vzorku Hanbul Luichel Terra Foundation. Súčasťou balenia sú aj dva kusy obláčikov.

3. Innisfree No Sebum Mineral Powder

Všetci milujeme mimoriadny no Sebum Mineral Powder od Innisfree. Tento produkt je sypký prášok, ktorý je formulovaný s prírodnými minerálmi Jeju a výťažkami z mäty. Neobsahuje žiadne intenzívne chemikálie ako parabény, umelé pigmenty, živočíšne zložky, minerálne oleje, umelé vône a podobne. Preto sa považuje za bezpečný a účinný. Pri používaní tohto produktu sa nemusíte obávať škodlivých chemikálií.

4. Skinfood Peach Sake Silky Finish Powder

Ak ste osoba, ktorá trpí mastnou pokožkou, tento produkt je pre vás ten najlepší. Toto je najjednoduchšie riešenie, vďaka ktorému bude vaša pokožka jemná a hladká. A pozrite sa na jeho Peach Sake Silky Finish Powder. Skin Food sa špecializuje na to, čo nazývajú Food Therapy pre pokožku! Výťažky zo saké a broskyne sú kľúčovými zložkami tohto dokončovacieho prášku.

5. Sušiaci prášok Etude House Zero Sebum

Tento sušiaci púder na maz od Etude House je prirodzeným retušovacím riešením pre vašu mastnú pleť. S týmto práškom môžete konečne povedať tah-tah svojim problémom s kontrolou oleja. Etude House vyrobila tento prášok s 80% minerálnym práškom. Takže toto je tiež jeden príklad pow