V 4. epizóde 'Now, We Are Breaking Up' sa Ha Young Eun (Song Hye Kyo) zaplietla do komplikovanej milostnej línie s bratom svojho bývalého priateľa Yoon Jae Gukom (Jang Ki Yong).

Hwang Chi Sook (Choi Hee Seo) na druhej strane zistil, že to bola Young Eun, ku ktorej niečo cíti Jae Guk.

'Now, We Are Breaking Up' Episode 4: Ha Young Eun zažíva vzostupy a pády v práci

Ha Young Eun ako vedúca oddelenia módy len ťažko znáša pracovný tlak a problémy v osobnom živote. Potom, čo mesačný predaj jej vlastnej značky Sono klesol, pán Hwang (Joo Jin Mo) poveril Young Eun, aby sa pripojila k časopisu o medzinárodnom módnom značke, aby sa vybudovala a vedela viac vecí na zlepšenie svojej značky.Teraz sa rozchádzame, epizóda 4(Foto: @nowwearebreakingup_official Instagram | SBS)

Jej spoluhráči protestovali, aby sa zbavili Sono, pretože ide o identitu, ktorú vytvoril Ha Young Eun. V časoch ťažkostí Nam Na Ri (Kim Bo Jung), Ahn Sun Joo (Moon Joo Yeon) a Jung So Yong (Ha Young) preukázali svoju lojalitu k módnej hlave a stali sa viac motivovanými k tvrdšej práci.

Hwang Chi Sook vidí fotky Ha Young Eun v notebooku Yoon Jae Guk

Medzitým Seok Do Hoon (Kim Jun Ho) odprevadil Hwang Chi Sook do ich bytu. Chcela sa ospravedlniť Yoon Jae Gukovi za odloženie ich údajného prvého spoločného projektu.

Kým Chi Sook kradla pohľady do izby Jae Guka, našla na jeho notebooku kúsky fotografií Young Eun. Tieto naznačovali city Jae Guka k jej priateľovi.

Seok Do Hoon, ktorý už vedel, že Jae Guk má oči pre Ha Young Eun, sa cítil vinný, že Hwang Chi Sook bol zlomený tým, čo videla v spisoch pána J. Rozmýšľal, či jej zavolať, aby sa utešil, alebo nie.

Hwang Chi Hyung bude spolupracovať s Ha Young Eun

Hwang Chi Sook okamžite išiel k Ha Young Eun, aby ju konfrontoval, ale skončilo to tak, že mal malú hádku kvôli osobným a obchodným záležitostiam. Chi Sook nadával Young Eun za to, že sa tak ľahko vzdala Sono. Aj keď sa zdá, že medzi sebou niekedy bojujú, Hwang Chi Sook sa stále stará o sen a osobné ciele svojho priateľa v živote.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Now, We Are Breaking Up' Episode 3: Song Hye Kyo je s Jang Ki Yongom úprimná o svojich pocitoch

Teraz sa rozchádzame, epizóda 4(Foto: @nowwearebreakingup_official Instagram)

Nasledujúci deň bol dizajnér prekvapený, keď uvidel Hwang Chi Hyung (EXO's Sehun), syna pána Hwanga a mladšieho brata Hwang Chi Sooka.

Pán Hwang požiadal svojho syna, aby začal pracovať v ich spoločnosti a bude úzko spolupracovať s Ha Young Eun na ich pripravovanom projekte spolupráce s časopismi.

Yoon Jae Guk je odhodlaný mať Ha Young Eun

Medzitým bola Yoon Jae Guk odhodlaná prenasledovať dizajnéra, no stále sa ospravedlňovala, aby sa s ním nerozprávala. Odprevadil Ha Young Eun na hrob Yoon Soo Wan, aby po 10 rokoch čakania navštívil svoju prvú lásku.

Fotograf chcel pokročiť vo vzťahu s Ha Young Eun, ale ona sa vyhýbala jeho citom.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:EXO Sehun sa konečne predstaví ako Hwang Chi Hyung v epizóde 4 „Now, We Are Breaking Up“

Videli ste 4. epizódu 'Teraz, rozchádzame sa'? Aký je zatiaľ príbeh? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.