Tohtotýždňové kórejské drámy nám poskytli viac romantických scén, ktoré sa nám neustále prehrávajú v hlave. Tvrdá práca našich hercov prináša dobré výsledky, pretože sa zdá, že ich chémia funguje dobre v každej scéne.

Urobme si zhrnutie týchto motýľ v bruchu scény, aby sme sa usmievali a viac ich zbožňovali.

' Keď je dobré počasie '

Im Eun-Seob (Seo Kang Joon) a Mok Hye Won (Park Min Young) si po prvom bozku v horách užívajú každý spoločný okamih. Teraz sú medzi sebou pohodlnejšie. Hye Won je šťastnejšia a usmieva sa zakaždým, keď je s Eun-Seobom, ktorý sa stal neformálnejším a expresívnejším, keď s ňou hovorí.V konkrétnej scéne v kníhkupectve sedela Hye Won na vysokej stoličke, zatiaľ čo Eun-Seob stála pred ňou. Hye Won sa sklonila, aby ho objala. Dráždila ho a v rovnakom čase Eun-Seob vybuchol do smiechu. Keď sa otočil, aby sa pozrel na Hye Won zoči-voči, pritiahla si ho k sebe. Pozerali sa z očí do očí so sladkým úsmevom na tvári.

Už sa chystali priblížiť vzdialenosť medzi svojimi perami, ale vyľakali sa, keď sa vo dverách objavila Im-Hwi. S hanblivým úsmevom sa od seba odtiahli.

' Kúsok vašej mysle '

Sú mladí a plní života. Obaja sú talentovaní a majú mäkké srdce. Obaja však majú komplikovaný vzťah. Keď vyrastal, Moon Ha Won (Jung Hae In) je zamilovaný do svojej kamarátky z detstva Kim Ji Soo (Park Ju Hyun). Žil tiež na chladnom mieste, kde žilo len pár ľudí. Pamätá si zakaždým, keď bol s Ji Soo, keď boli deti. Jeho pocity sú skryté, aj keď ich čas oddeľuje. Ji Soo si našla niekoho iného a vydala sa a najhoršie na tom bolo, keď zomrela na nepredvídané udalosti.

Han Seo Woo (Choi Soo Bin) si uvedomil, ako sa cíti. Zostala s ním a nakoniec sa do neho zamilovala, pričom svoje city skrývala. Seo Woo sprevádzal Ha Won na jeho ceste za hľadaním akýchkoľvek stôp Ji Soo, keď bola ešte nažive. V nedávnej scéne išli autobusom a mlčky sa na seba pozerali. Ha Won kráčala so Seo Woo do jej domu.

Cestou domov Ha Won myslel na láskavosť Seo Woo a myslel na Ji Soo. Napadlo mu, že Ji Soo viedol jeho osud k Seo Woo.

' Mňau, tajný chlapec'

Ich milostný príbeh sa vymyká normálu. Je to fantázia, ktorá priniesla lásku. Kim Sol Ah (Shin Ye Jun) je milovníčkou mačiek a jedného dňa sa postarala o mačku, ktorá sa zmenila na človeka. Jej mačka sa volala Hong Jo (Kim Myungsoo). Hong Jo poznala Sol Ah ako milú a starostlivú dámu. Je milý a neustále sa o ňu stará. Sol Ah má rada chlapca menom Jae Sun (Seo Ji Hoon). V minulosti sa už bozkávali, no nikdy z toho nebolo niečo výnimočné.

V jednej zo scén sa Sol Ah vrátila domov s plačom. Vyšla v ústrety Jae Sunovi a konfrontovala ho, či je ich vzťah viac ako priatelia. Jae Sun priznal, že k nej nechová romantické city. Hong Jo sedela na stoličke a plakala vedľa nej. Naklonil sa a nechal Sol Ah plakať cez plece. Utešoval ju, hoci cítil smútok, že nie je šťastná.