Rastúci herec Choi Min Young urobil obrovský skok vo svojej kariére, keďže je potvrdené, že bude hrať v pripravovanom spinoffe tohto filmu Netflix.

Spinoff 'To All The Boys' je prvou hlavnou sériou Choi Min Younga

Choi Min Young si zahral mladšieho brata Nam Joo Hyuka, Baek Yi Hyuna, v najrušnejšej dráme tvN 'Twenty Five, Twenty One.' Vychádzajúca hviezda nedávno potvrdila svoju účasť v čoskoro vydanom spinoffe úspešného romantického filmu Všetkým chlapcom, ktorých som predtým miloval.

Choi Min Young(Foto: Saram Entertainment)

V nedávnom pokračovaní filmu 'To All The Boys: Always and Forever', Kitty, mladšia sestra Lary Jean, stretla v Kórei chlapíka menom Dae (Jeon Ho Young).

Hoci sa objavil len na krátku dobu, diváci vedeli, že Dae a Kitty zostali v kontakte, čo odznelo aj vo filmovej trilógii.

XO, Kitty Cast(Foto: To All The Boys Instagram)
TENTO herec „Twenty Five, Twenty One“ potvrdil, že bude viesť spinoff od Netflixu „To All The Boys I've Loved Before“

Tento rok slávna online streamovacia platforma Netflix oznámila, že sa vytvorí spinoff. Očakáva sa, že sa zameria na Kittyin príbeh, ktorý má názov 'XO, Kitty'; bolo povedané, že bude vydaný ako séria.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Cathcart (@annacathcart)

Anna Cathcart, ktorá hrá rolu Kitty Song Covey, sa vracia so vzrušujúcejšou cestou, keď sa rozhodne študovať v Južnej Kórei, aby sa stretla s Dae. Jeon Ho Young, ktorý stvárnil pôvodnú úlohu Daea, však nahradí Choi Min Young.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: „Space Sweepers“ Kim Tae Ri a Song Joong Kiho získali nominácie na dvoch veľkých odovzdávaniach cien v zahraničí

Pripojí sa k nim Gia Kim, ktorá prevezme úlohu Yuriho, Anthony Keyvan ako Q a Lee Sang Heon ako Min Ho, ktorý strávil svoje tínedžerské roky vo Veľkej Británii, USA a Austrálii. Okrem toho sa natáčanie začalo vlani 28. marca v Južnej Kórei a ukončenie produkcie sa očakáva v júni tohto roku. Hovorí sa, že „XO, Kitty“ sa s divákmi stretne v poslednom štvrťroku 2022 alebo v prvom štvrťroku 2023.

Vedel si? Choi Min Young je kamarát z vydavateľstva s Jung Ho Yeon, Lee Honey a ďalšími

Mnohí poznali Choi Min Younga z drámy o dospievaní „Twenty Five, Twenty One“. Ale v skutočnosti sa už objavil vo viacerých drámach s menšími úlohami.

Začal hrať v roku 2016 v KBS „The Promise“, Min Young mal tiež špeciálne portréty v niektorých slávnych K-drámach, ako napríklad „W: Two Worlds“, „Strong Woman Do Bong Soon“, „Chicago Typewriter“, 'Dvaja policajti', 'Rádio Romance,' 'Pán. Sunshine, „Vaša ctihodnosť“ a „Trieda Itaewon“.

Vlani v marci podpísal Choi Min Young exkluzívnu zmluvu so Saram Entertainment, domovskou agentúrou pre niektoré z vplyvných K-hviezd ako Jung Ho Yeon, Sooyoung zo SNSD, Lee Honey, Han Yeri a Choi Won Young, Kim Min Ha a ďalšie. .

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Hviezda „Twenty Five, Twenty One“ Choi Hyun Wook bude viesť novú drámu o dospievaní

Čo si myslíte o pripravovanom projekte Choi Min Younga? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.