T-ara Park Ji-Yeon sľúbila, že fanúšikom predvedie svoj životný výkon v pripravovanej K-dráme 'Imitation'.

V nedávnej správe speváčka a herečka hovorila o svojej postave v novej relácii KBS, keď dala divákom nahliadnuť do toho, čo môžu od hudobnej drámy očakávať.

Park Ji-Yeon uisťuje fanúšikov, že ukážu svoje vylepšené herecké schopnosti v 'Imitácii'

Park Ji-Yeon(Foto: novinky1)

Táto 27-ročná celebrita má stvárniť postavu La Ri Ma, slávnej sólovej umelkyne a rádoby sexi ikony. Je odhodlaná ovládnuť svet K-Popu svojím prirodzeným talentom a vyžarujúcim šarmom.Počas rozhovoru spomenula rozdiel medzi jej postavou v 'Dream High 2' a povedala, že urobí všetko pre to, aby dala právo na svoju rolu slávneho idola.

V 'Dream High 2' som hral mladého mladíka, ktorý patril do dievčenskej skupiny Hershey a zúrivo súťažil a rástol za svojím snom, no tentoraz vám ukážem skvelú a arogantnú stránku špičkovej sólovej speváčky, nie ako skupina,“ povedal.

Pripomeňme si, že Park Ji-Yeon hrala v hitovej hudobnej dráme z roku 2012, kde hrala Ri-an alebo Lee Ji-Kyung, členku renomovanej K-popovej skupiny Hershe.

Po predstavení ako členka skupiny T-ara v roku 2009 získala spolu s Lee Seo Jinom svoju prvú hlavnú rolu v psychologickom thrilleri 'Soul'.Som Ju Eun a Kim Gab Soo.

Park Ji-Yeon odhaľuje svoje myšlienky o hraní La Ri Na v 'Imitation'

Speváčka a herečka pokračovala v zdieľaní svojich postrehov týkajúcich sa jej komplikovanej postavy vo filme Imitation.

V maximálnej možnej miere sa snažila zobraziť nielen vonkajšiu osobnosť svojej postavy, ale aj jej „vnútorné rany a osamelosť“ ukrytú pod jej silnou a živou osobnosťou.

Pokiaľ ide o prípravu, herečka 'I Wanna Hear Your Song' prezradila, že trávi veľa času zdokonaľovaním svojho vystúpenia.

Okrem toho Park Ji-Yeon tiež poznamenala, že je šťastná, že je späť na pódiu, a hovorí, že si „užívala cvičenie s choreografickým tímom“.

ČÍTAJ VIAC: „Imitácia“ drámy prináša nové plagáty, Jung Ji So Vyzerá ako bábika

Čítanie skriptu „imitácia“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný KBS Drama (@kbsdrama)

KBS pokračuje v informovaní fanúšikov o ohromujúce upútavky a zákulisie pripravovanej kórejskej drámy 'Imitation'.

Cez oficiálny Instagram vysielacej siete sa podelili o pohľad počas prvého čítania scenára drámy.

Sociálne dištančného čítania pri stole sa zúčastnilo hviezdne obsadenie, ktoré zahŕňalo herečku „Parazit“ Jung Ji So, členov ATEEZ Yunho, Seonghwa, San a Jongho, ako aj Lee Jun Younga z U-KISS, Chani z SF9 a Dannyho Ahna. , Yuri, Minseo a Hwiyoung, člen I.O.I Lim Nayoung, Boys' Republic's Suwoong, Ahn Jung Hoon a nakoniec Shim Eun Jin z Baby V.O.X.

Pred stretnutím s čítaním scenárov Jung Ji So vyjadrila svoje uznanie za prácu po boku najžiarivejších hviezd v tomto odvetví.

Medzitým si jej partner na obrazovke Yunho, ktorý prvýkrát čítal tabuľku, myslí, že sa „veľa naučí z práce s týmito skvelými seniormi“.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Člen ATEEZ Yunho vyzerá očarujúco na nových snímkach KBS pre 'Imitáciu'

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills