Prirodzená a nenútená krása Son Ye Jin priam žiari, že ani nemusí nosiť žiadny make-up!

Pre nás, kórejských milovníkov drámy, máme tendenciu sledovať trendy krásy od našich obľúbených kórejských hviezd drámy. Od sponiek do vlasov až po oblečenie, mejkapy a dokonca aj rutiny starostlivosti o pleť nechceme nič z toho vynechať. Samozrejme, keď vidíme, čo má naša obľúbená kórejská hviezda na sebe, automaticky si predstavíme, že to používame!

Jedna konkrétna hviezda, ktorú zvyčajne kopírujeme, je vedúca dáma „Crash Landing on You“ Son Ye Jin, konkrétne dámy radi napodobňujú jej typický čistý, sotva nosiaci make-up a prirodzene uvoľnené vlasy. No, v epizóde Allure Korea's Star Beauter-view, herečkin dlhoročný glam tím dokázal odhaliť jej najlepší vzhľad v masívnej hitovej dráme.Herečkin glam tím pozostáva z jej 12-ročného kaderníka menom Gu Mi Jeong a jej vizážistky, vďaka ktorej vyzerá očarujúco už šesť rokov, Mujina. Obaja sú zo špičkového salónu krásy v Južnej Kórei, jedného z obľúbených salónov kórejských celebrít, Jennyhouse .

Na začiatku videa opísal glam tím v dráme účes a make-up Son Ye Jin. Odhalili, že vyzerá, keď je Yoon Seri na juhu a na severe! Povedali, že hviezda takmer nenosila žiadny make-up a jej účes bol tiež veľmi jednoduchý pre jemný a ležérny vzhľad.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 5 zaujímavých vecí, ktoré by ste mali vedieť o narodeninovom dievčati Son Ye Jin

Syn Ye Jin(Foto: oficiálny Instagram tvn)

Potom, keď sa stane Yoon Seri zo Soulu, jej štýl sa zmení. Mala iný účes a čo sa týka make-upu, Mujin použila dva rôzne podkladové tóny na vytvorenie prirodzenej gradácie, vďaka ktorej vyzerala jej tvár menšia a kontúrovaná. Všetci vieme, že Son Ye Jin je obdarená úžasnou textúrou pleti, takže nemusí nosiť veľa bázy pod make-up a navyše nepoužila žiaden púder, aby žiarila prirodzená krása.

Duo tiež hovorilo o tom, že Son Ye Jin sa nečervená, pretože má prirodzenú krásu! Mujin si nenanášala maskaru a dokonca si ani nenatáčala mihalnice, keď líčila Ye Jin pre CLOY. Je tam aj jedna scéna, kde mala na sebe len balzam na pery. Aká nenáročná krása.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:Son Ye Jin vyjadruje úprimnú vďaku fanúšikom za oslavu svojich prvých narodenín po priznaní vzťahu s Hyun Bin

Syn Ye Jin(Foto: oficiálny Instagram tvn)

Dodali tiež, že Son Ye Jin chce, aby bol jej make-up menej a nemá rada, keď je jej make-up alebo účes „over-the-top“. A hádaj čo? Son Ye Jin by jej dokonca sama zaplietla vlasy!

Na záver videa sa glam tím Son Ye Jin podelil o to, ako dokázali dobre pracovať a vychádzať s herečkou. Vybudovali si dobrý vzťah, že niekedy nemusia vôbec hovoriť, aby pochopili, čo chce; len by sa jej pozreli do očí, aby vedeli, čo sa snaží povedať. No toto je dôkaz, že sú s ňou tak dlho, že sa len veľmi dobre poznajú!

Odhalenie glam tímu Son Ye Jin môžete zachytiť v úplnom videu Allure Korea nižšie!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker