Po vydaní ukážok a statických záberov K-drámy 'Thirty-Nine', Son Ye Jin, Jeon Mi Do a Kim Ji Hyun predstavujú svoje postavy prostredníctvom série otázok.

Son Ye Jin, Jeon Mi Do, MBTI postáv Kim Ji Hyun odhalené

Pripravovaná romantická dráma od JTBC „Thirty-Nine“ rozpráva krásny príbeh troch kamarátok zo strednej školy, ktoré majú teraz 40 rokov. Tiež zobrazuje emocionálne zápasy, s ktorými sa tri 39-ročné ženy stretávajú každý deň.

Son Ye Jin hrá Cha Mi Jo, hlavného dermatológa v Gangname. Jeon Mi Do hrá učiteľku herectva Jung Chan Young, ženu, ktorá kedysi snívala o tom, že sa stane herečkou.Kim Ji Hyun preberá úlohu Jang Joo Hee, manažérky v obchodnom dome s kozmetikou.

Tridsaťdeväť obsadenie(Foto: JTBC)
Obsadenie tridsaťdeväť

Všetci traja začínajú video predstavením mien svojich postáv a typov osobnosti MBTI.

Jang Joo Hee najprv povedal: 'Bol som ESFP, ale teraz som ISFP.' Na druhej strane, Cha Mi Jo sa smeje a priznáva, že si už nepamätá svoj typ osobnosti MBTI.

Jung Chan Young medzitým vyhláskuje slovo „SEXY“ ako svoj typ MBTI, čím všetkých v miestnosti rozosmeje.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Upútavka „Tridsaťdeväť“: Son Ye Jin, Jeon Mi Do, Kim Ji Hyun sa navzájom stanú kotvou v časoch smútku

Všetky tri nádherné ženy si navzájom vyjadrili svoju vďačnosť. Cha Mi Jo s láskou ďakuje svojim dvom priateľom, 'Chan Young a Joo Hee, mojim rodinným priateľom. Ďakujem, že ostaneš po mojom boku. Budem ťa navždy milovať.'

Jung Chan Young, na druhej strane, nevedel presne, čo povedať. Prstami sa len usmiala na symbol srdca, čím vyjadrila úprimné city k svojim dvom milovaným najlepším priateľom.

Nakoniec sa Jang Joo Hee len usmial a povedal: 'Buďme všetci zdraví!'

'Tridsaťdeväť' Cast hovorí o miestach, ktoré musia turisti navštíviť

Na otázku, ktorú hru je najlepšie navštíviť, každý herec odpovedal inak a obslúžil rôzne turistické miesta, ktoré si môžete pozrieť.

Jang Joo Hee hovorí, že chce ísť do svojho rodného mesta v Ulsane a pri dobrom jedle si zaspomínať na svoje detské spomienky.

Tridsaťdeväť(Foto: JTBC)

Havaj je podľa Cha Mi Jo najlepším miestom na strávenie zaslúženej dovolenky. Pre Jung Chan Young je New York vysnívaným miestom, kde sa nachádza Broadway.

Son Ye Jin, Jeon Mi Do, Kim Ji Hyun v relácii „Thirty-Nine“ od JTBC

Na otázku, aký druh drámy je pre nich „Tridsaťdeväť“, trio odpovedalo nie ako ich postavy, ale ako oni sami.

Jeon Mi Do opisuje drámu ako „majstrovské dielo, ktoré ukazuje, že si môžete užívať život a priateľov aj v 39 rokoch.“

(Foto: JTBC)
Son Ye Jin, Jeon Mi Do, Kim Ji Hyun

Son Ye Jin nasledovaný slovami: 'Nakrúcal som túto drámu ako 39-ročný, takže táto dráma je pre mňa ako osud.' Kim Ji Hyun si navyše myslí, že „tridsaťdeväť“ je darček, ktorý ju ako 39-ročnú nadchne.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ:Spisovateľ „Tridsaťdeväť“ odhaľuje surové dojmy z herečiek Son Ye Jin, Jeon Mi Do, Kim Ji Hyun

Tri herečky na záver vyzvali divákov, aby si pozreli nadchádzajúcu drámu „Tešte sa na „Tridsaťdeväť“ a venujte tomu veľa pozornosti! Buďte zdraví a ďakujeme!'

Tridsaťdeväť(Foto: JTBC)

'Tridsaťdeväť' od JTBC po prvý raz odvysiela v stredu 16. februára o 22:30. KST.

ICYMI, pozrite si upútavku na ' Tridsaťdeväť ' tu:

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.