Son Ye Jin a Hyun Bin dokázali, že rozprávky existujú, keď si povedali svoje „ja“ na úžasnom svadobnom obrade v Aston House, Walkerhill Hotels & Resorts, Soul, 31. marca.

Hviezdy filmu Crash Landing on You sa oficiálne zosobášili na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo približne 200 hostí, z ktorých väčšina sú rodina a priatelia páru.

Celebrity, ktoré boli spozorované na 'svadbe storočia', sú Hyun Binova hviezda v 'Secret Garden' Ha Ji Won a Jung Hae In, ktorý spolupracoval so Son Ye Jin v 'Something in the Rain.' Son Ye Jin vyzerala ako šťastná nevesta a kráčala uličkou plnou kvetov obklopená svojimi blízkymi.Okrem hviezdneho obradu a úprimného svadobného sľubu páru sú jedným z vrcholov obradu jej svadobné šaty.

Chcete poznať návrhárov, ktorí stoja za svadobnými róbami Son Ye Jin? Tu je prehľad všetkých detailov, ktoré mala nevesta na sebe!

Svadobná kolekcia Vera Wang na jar 2020

Mocenský pár prekvapil fanúšikov prvou oficiálnou fotkou ako pár. Son Ye Jin, ktorú zdieľali ich príslušné agentúry, Vast Entertainment a MS Team Entertainment, vyzerala ako bohyňa v tylových spoločenských šatách s odrezanými ramenami zdobenými kvetinovými čipkami.

Svadba Hyun Bin a Son Ye Jin(Foto: Vast Entertainment | Naver) Svadba Hyun Bin a Son Ye Jin

ČÍTAJ VIAC: Jeon Mi Do prítomný na svadbe Son Ye Jin a Hyun Bin

Úchvatné šaty sú od americkej módnej návrhárky Vera Wang. Svadobné šaty Son Ye Jin sú z jej svadobnej kolekcie na jar 2020. Originálne šaty majú na ramene masívny detail aplikácie kvetov, no hviezda Hallyu sa rozhodla pre niečo minimalistickejšie, no elegantné.

zaujímavé, mediálny výstup poznamenal, že šaty Vera Wang majú ohromnú cenu 9 800 dolárov!

Elie Saab

Hviezda 'Tridsaťdeväť' si na ďalšej predsvadobnej fotke oblieka úžasné plesové šaty. Šaty Son Ye Jin majú štvorcový výstrih s 3D kvetinovými nášivkami.

Svadobná fotografia Hyun Bin a Son Ye Jin(Foto: Vast Entertainment | Naver) Svadba Hyun Bin a Son Ye Jin

Dizajnérom za vysnenými svadobnými šatami je uznávaný libanonský módny návrhár Elie Saab.

Zaujímavé je, že presné šaty pochádzajú zo svadobnej kolekcie značky na jar 2022, ktorá sa predáva za ohromujúcich 66 000 dolárov!

Mira Zwillinger

40-ročná kráska si pri prechádzke uličkou obliekla na mieru šité tylové šaty bez ramien s kvetinovými detailmi rukávov od nikoho iného ako od Miry Zwillinger.

Podľa rovnakého outletu sú šaty, na ktoré vám padá čeľusť, z kolekcie značky jar/leto 2022.

Náklady na svadobné šaty Son ye Jin začínajú na 11 000 dolároch.

Fanúšikovia reagujú na svadobné šaty Son Ye Jin

Na sociálnych sieťach sa fanúšikovia neubránili tomu, akí úžasní sú Hyun Bin a Son Ye Jin na ich predsvadobných fotkách.

Jeden používateľ spomenul modelovú postavu vyhľadávaného herca K-drama, ktorý dopĺňal elegantný biely oblek. To isté platí aj pre jeho terajšiu manželku, ktorá vychvaľovala svoje „sexi telo presýpacích hodín“ v prsnatejšej róbe Vera Wang.

Okrem toho jedna fanúšička spomenula, ako herečka robí veci „nóbl a zasnené“, odkazujúc na jej svadobný vzhľad.

Ktoré zo svadobných šiat od Son Ye Jin máte najradšej? Povedzte nám to v komentároch!

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Viac ako 30 kórejských herečiek spárovaných s mladšími mužmi

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills