Herečka 'While You Were Sleep' sa momentálne pripravuje na premiéru svojej pripravovanej drámy tvN 'Start-Up' a vyjadrila svoje pocity z opätovného stretnutia s dvoma osobami, s ktorými spolupracovala vo svojej predchádzajúcej dráme.

Dráma „Start-Up“ s obchodnou tematikou je umiestnená vo fiktívnej juhokórejskej verzii Silicon Valley. Toto je miesto, kde sa mladí ľudia, ktorí majú vízie a sny, vydávajú za úspechom vo svete začínajúcich spoločností.

Suzy stvárni postavu Seo Dal Mi, cieľavedomého dievčaťa, ktoré sníva o tom, že sa stane kórejskou verziou slávneho technologického magnáta Steva Jobsa. Kvôli finančným potrebám na založenie vlastného podnikania sa Seo Dal Mi rozhodla ukončiť štúdium na univerzite a zamestnala sa na čiastočný úväzok, aby mohla zarábať a šetriť.Herečka Suzy sa podelila o svoje stretnutie s režisérkou a scenáristkou pre jej pripravovanú drámu, keď ste spali(Foto: tvN)

Na druhej strane Nam Joo Hyuk stvárni postavu Nam Do San, ktorý je zakladateľom a majiteľom technologickej spoločnosti s názvom Samsan Tech. Je to bystrý muž a má talent na matematiku. Pred dvoma rokmi postavil Samsan Tech. Jeho firma však pomaly krachuje. Nejako sa Nam Do San stane prvou láskou Seo Dal Mi. Tým, že sú do seba zapletení, budú si pomáhať a povzbudzovať jeden druhého pri štarte a raste.

Herečka Suzy sa podelila o svoje stretnutie s režisérkou a scenáristkou pre jej pripravovanú drámu, keď ste spali(Foto: tvN)

SÚVISIACE: Kang Han Na je úspešná kariérna žena v 'Start-Up' televízie tVN

Táto nadchádzajúca dráma bude označená ako Suzyino opätovné stretnutie s režisérom Oh Choong Hwanom a spisovateľkou Park Hye Ryun. Obaja už predtým s herečkou spolupracovali na ich dráme z roku 2017.Kým si spal.' Nehovoriac o tom, že Park Hye Ryun bola tiež tá istá osoba, ktorá napísala scenár k filmuSnívaj vysoko“ kde Suzy debutovala ako herečka.

Suzy ukázala, aká je rada, že sa môže po tretíkrát stretnúť s Park Hye Ryun, a povedala: „Pretože sme spolu pracovali na mojom úplne prvom hereckom projekte, myslím si, že táto dráma je skutočne zmysluplná, keďže ja a Park Hye Ryun opäť spolupracovať. Cítila som sa naozaj nadšená, že sa s ňou po mojom raste a zdokonaľovaní ako herečka budem môcť opäť stretnúť.

Herečka Suzy sa podelila o svoje stretnutie s režisérkou a scenáristkou pre jej pripravovanú drámu, keď ste spali(Foto: tvN)

SÚVISIACE: Pozrite si postavu Kim Seon Ho ako bohatého a luxusného muža v pripravovanej dráme „Start-Up“

Herečka naďalej chválila spisovateľské schopnosti Park Hye Ryun a uviedla: 'Doteraz som stále rovnaký. Ďakujem však, že zakaždým, keď pracujem s Park Hye Ryun, dokážem vyjadriť príbeh, pri ktorom sa mi rozbúcha srdce a ktorý zostane v mojich spomienkach.“

Na druhej strane, pokiaľ ide o režiséra Oh Choong Hwana, Suzy vyjadrila, 'S režisérom Oh Choong Hwanom mám tiež pekné spomienky na prácu s ním na mojej predchádzajúcej dráme 'While You Were Sleep'. Odvtedy som s ním chcel opäť spolupracovať. Cítim sa šťastný, ohromený a pohodlne s ním opäť pracovať. Režisér má počas nakrúcania svoj vlastný štýl a jedinečnú charizmu a to sa vôbec nezmenilo. Bol mojím veľkým zdrojom sily.“

Nenechajte si ujsť tento 'Start-Up' a stihnite jeho premiéru 17. októbra o 21:00. KST!