Stalion Entertainment, Sung Hoon 's agency, je teraz zapletená do právnej vojny s kozmetickou spoločnosťou, ktorú herec podporuje.

V auguste 2018 Stallion Entertainment údajne podpísala zmluvu s kozmetickou firmou, ktorá predstavovala Sung Hoona, aby sa zúčastnil ako podporovateľ ich produktov a ako ich exkluzívny model. Ukázalo sa však, že kozmetická spoločnosť nebola schopná dodržať sľuby uvedené v uvedenej zmluve a nebola vykonaná podľa plánu.

Agentúra sa pokúsila žalovať spoločnosť vo februári 2019 o sumu 200 miliónov wonov, čo je približne 162 863 dolárov, ale rozhodnutie súdu uviedlo, že zmluva neporušuje žiadne práva na portrét alebo publicitu.Potom Stallion Entertainment požiadala o odvolanie proti rozhodnutiu súdu, ale odvolanie bolo zrušené a pôvodný verdikt bol potvrdený, keď sa nemohli dostaviť na súdny proces.

Odvtedy kozmetická spoločnosť používa tento verdikt ako dôkaz, že Sung Hoon by mal naďalej podporovať ich produkty a byť im vzorom. Jeden zástupca spoločnosti uviedol, že modelingová zmluva Sung Hoona bola vždy platná. Spoločnosť si stojí na svojom mieste na pokračovaní marketingu pre reklamu svojich produktov napriek všetkým právnym opatreniam.

Na druhej strane Stallion Entertainment zdieľal, že problém otvorili po tom, čo si uvedomili, že kozmetická spoločnosť využíva práva na portréty Sung Hoon nad rámec zmluvy. Agentúra uviedla, že aj keby občianskoprávny spor prehrali, 2. júna popoludní alebo ráno 3. júna ráno sa chystajú podať obžalobu. Ide o trestné oznámenie na kozmetickú firmu za obvinenie nekalých praktík, ako aj sprenevery.

V súčasnosti je herec Sung Hoon pravidelným členom obsadenia na MBC's Sám doma ' ('Bývam sám'). Zúčastnil sa aj na filme „ Si zamilovaný “, ktorý sa vysielal v marci.

Juhokórejský herec a hlasový herec Sung Hoon sa narodil ako Bang In-kyu 14. februára 1983. Na svojej univerzite bol známym plaveckým šampiónom a preslávil sa svojou špecializáciou na motýlik. Bol plavcom 14 rokov. Musel však skončiť, pretože utrpel zranenie chrbtice.

Sung Hoon potom narukoval do armády, ale žiaľ, spomínané zranenie ho poslalo domov skôr. Po narukovaní sa stal plaveckým trénerom a trénerom. Sung Hoon začal svoju kariéru v zábavnom priemysle v roku 2009 skladbou White Brown, pretože ťa milujem.

Jeho prielom v hereckom biznise bol v romantickej dráme, Nové príbehy Gisaeng .' Za svoj vynikajúci výkon v tejto spomínanej dráme si v roku 2011 odniesol cenu pre najlepšieho nového herca v rámci SBS Acting Award.

Sung Hoon je tiež známy muzikál Disdžokej a robí svoje DJ-ské aktivity s použitím prezývky ROI. Svoj talent predviedol v krajinách ako Čína, Hong Kong, Thajsko, Malajzia, Singapur a Indonézia.