Lee Tae Bin prezradil prekvapivé detaily o svojej postave v najhodnotnejšej K-dráme 'Penthouse: War in Life.'

25-ročný herec si získal obrovskú popularitu po tom, čo sa pripojil k úspešnej dráme SBS, kde stvárnil postavu Bong Tae Kyu a jediného syna Yoon Joo Hee, Lee Min Hyuka.

Úloha Lee Tae Bina v 'Penthouse' mala byť gay

Počas jeho nedávneho vystúpenia v MBC every1 talk show 'Video Star!' bývalý člen MYTEEN hovoril o pôvodnom scenári 'Penthouse.'

Jeho rola mala byť pôvodne gay a mal byť zamilovaný do Joo Seok Hoon, ktorého hrá Kim Young Dae.

'Dnes to prezrádzam prvýkrát,' spomenul a vysvetlil, čo viedlo jeho postavu k tomu, aby ešte viac nenávidela Bae Ro Na (Kim Hyun Soo). '

'Keďže Min Hyuk mal rád Seok Hoona a Seok Hoon mal rád Ro Na, Min Hyuk sa chystal ešte viac týrať Ro Na. Ale v skutočnosti osoba, ktorú mal Min Hyuk na očiach, bol Seok Hoon.“

Je zrejmé, že pôvodný scenár neprešiel do konečného strihu, pretože Lee Min Hyuk je Yoo Je Ni, ktorú hrá Jin Ji Hee, s láskou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 이태빈 (@taevin.lee)

Pripomeňme si, že Joo Seok Hoon je zapletený do komplikovaného milostného trojuholníka medzi Bae Ro Na a Ha Eun Byul, ktorého stvárňuje Choi Ye Bin; jeho city k Ro Na však spôsobili Eun Byulovi bolesť a horkosť.

ČÍTAJ VIAC: Teaser 'Penthouse 3' naznačuje možný návrat Jo Soo Min

Spoiler 'Penthouse 3': Je Logan Lee stále nažive?

Čo sa týka spoilerov 'Penthouse 3', hostitelia varietnej šou sa snažili presvedčiť 25-ročného herca, aby prezradil detaily pre nadchádzajúcu sezónu, najmä s osudom Logana Leeho, ktorého hrá Park Eun Seok.

Strešný apartmán 2(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Lee Tae Bin o budúcej epizóde seriálu mlčal, ale naznačil, že nová sezóna predstaví intenzívnejšie a prekvapivejšie scény ako predchádzajúca.

Okrem toho sa herec podelil o to, že bol šokovaný, keď dostal scenár, a odhalil, že veľmi očakávaná sezóna prekoná 'Penthouse'1 a 2.

Lee Tae Bin zdieľa nezabudnuteľné momenty v 'Penthouse: War in Life'

Vďaka najlepšie hodnotenej dráme, ktorá je teraz vo svojom treťom diele, odhalil rapper, z ktorého sa stal herec, svoj nezabudnuteľný moment v 'Penthouse'.

Počas rozhovoru Lee Tae Bin povedal, že to bola scéna z prvej sezóny s Min Seol Ah, ktorú hrá Jo Soo Min.

Po prečítaní scenára spomenul, že jeho myseľ bola prázdna, pretože scéna zahŕňala mučenie Min Seol Ah zničením jej auta a podpálením.

V tom čase sa sám seba pýtal, ako by úlohu stvárnil a dal jej spravodlivosť.

Aby zo seba striasol, priznal sa, že pred natáčaním vypil plechovku piva a dodal: „Je pre mňa jednoduchšie nakrútiť scénu a dať do nej svoje emócie.“

Dátum vydania a podrobnosti 'Penthouse 3'

Dlho očakávaná séria 'Penthouse: War in Life' sa začala natáčať vlani 27. apríla a jej prvá epizóda je naplánovaná na 4. júna.

Na rozdiel od predchádzajúcich sezón sa 'Penthouse 3' bude vysielať iba raz týždenne - každý piatok.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Najlepšia herečka v roku 2021 Baeksang Arts Award Kim So Yeon prezradila prekvapivé detaily s pripravovaným Penthouse 3


Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Geca Wiils