Na Joo Wan odhaľuje šokujúce tajomstvá skrývajúce sa za hlavnými hviezdami filmu 'Penthouse 3' Kim So Yeon a Uhm Ki Joon.

V najnovšej epizóde estrádnej šou SBS 'My Little Old Boy', kde vystupoval ako hosťujúci moderátor, sa 37-ročný herec podelil o svoje skúsenosti a myšlienky v top hodnotenej dráme o pomste.

Na Joo Wan menuje „najväčších darebákov“ v „Penthouse 3“

Počas svojho rozhovoru s MCs, hviezda 'The Lies Within' hovorila o postavách zo seriálu SBS v piatok večer.Spomenul, že Joo Dan Tae a Cheon Seo Jin, ktorých hrajú Uhm Ki Joon a Kim So Yeon, sú „najväčšími darebákmi“ v Hera Palace; prekvapil ho však prístup hercov za kamerou.

Strešný apartmán 3(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Na Joo Wan prezradil, že obaja sú ďaleko odlišní od postáv, ktoré stvárňujú v 'Penthouse 3: War in Life.'

ČÍTAJ VIAC: 'Penthouse 3' Episode 11 Tipy na smrť Kim So Yeon + zostáva top dráma piatkovej noci

Aký je Uhm Ki Joon na scéne 'Penthouse 3'

Vo varieté ho zarazilo, ako ocenený herec dokázal viac ako rok žiť ako Joo Dan Tae na kamere a odhalil, že jeho rola je v rozpore s jeho postojom v skutočnom živote.

Okrem toho tiež uviedol, ako herec príde na natáčanie a pozdraví každého teplým tónom.

'Vstúpi na scénu so slovami: 'Ahoj, ako sa máš?' [hlasom Joo Dan Te]. Od chvíle, keď príde, aj keď sa kamery nepretáčajú, vstupuje na scénu ako Joo Dan Te. V skutočnom živote normálne taký nie je. Ale žil tak rok a pol, počnúc sezónou 1.“

Strešný apartmán 3(Foto: SBS Drama Official Instagram) Kim So Yeon(Foto: SBS Drama Official Instagram)

V dráme si Uhm Ki Joon získal pozornosť verejnosti svojou zlou postavou Joo Dan Tae, ktorý je poháňaný pomstou a poháňaný ohromnou túžbou po viac, či už ide o bohatstvo alebo moc.

Vďaka svojim dokonalým hereckým schopnostiam si za rok 2020 odniesol cenu SBS Drama Awards za najlepšieho herca za stvárnenie funkcie predsedu Hera Palace.

Kim So Yeon je na natáčaní filmu Penthouse 3 v drvivej väčšine „zdvorilá“

Zloduchovia by samozrejme neboli kompletní bez Cheon Seo Jin v podaní Kim So Yeon.

Podľa On Joo Wan bola 40-ročná juhokórejská kráska na natáčaní veľmi zdvorilá a sladká.

Strešný apartmán 3(Foto: Kim So Yeon Oficiálny Instagram)

Dodal, že Kim So Yeon neustále ďakuje pri každej scéne.

Stačí jej povedať 'ďakujem raz, ale bude to hovoriť desaťkrát. Zakaždým, keď míňam rekvizitu späť, povie: „Och, ďakujem. Ďakujem pekne,“ dodal, že nevedel, ako na herečkinu zdvorilosť reagovať, kým sa zblížia.

V trilógii 'Penthouse' prevzala úlohu riaditeľky umenia Cheong Ah a slávnej primadony Cheon So Jin, ktorá túži zničiť každého, kto sa jej postaví do cesty.

(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Jej vynikajúci výkon ako zlej kráľovnej v Hera Palace si vyslúžil prestížny titul Najlepšia herečka v roku 2021 na Baeksang Arts Awards.

Medzitým, postava Joo Wana, Baek Jun Ki bol predstavený vo finále sezóny 'Penthouse 2' a momentálne spája Logana Leeho a Shim Su Ryeona, aby naplánovali svoju očakávanú pomstu proti Seo Jin a Joo Dan Tae.

(Foto: SBS Drama Official Instagram)

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Hviezdy 'Penthouse' Uhm Ki Joon, Yoon Jong Hoon a Bong Tae Gyu sa opäť stretli na pripravovanej varietnej show s cestovateľskou tematikou

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills