Sobotná a nedeľná dráma JTBC 'Lost' odvysielala 10. októbra svoju 12. epizódu, ktorá ilustrovala zmenu vo vzťahu Jeon Do Yeon a Ryu Jun Yeola.

Títo dvaja boli pri tom, ako spolu trávili čas, priťahovaní a nadšení, napriek ich osobným dilemám.

'Lost' Episode 12: Boo Jung a Kang Jae odhalili svoje duše navzájom

V najnovšej epizóde sa Boo Jung (Jeon Do Yeon) pokúša dotknúť tváre Kang Jae (Ryu Jun Yeol), ale otočí sa.

Kang Jae, ktorý bol od začiatku ich priateľstva veľmi všímavý, chodí po škrupinách od vajíčok a pýta sa: 'Prečo si taký smutný?'

Na čo Boo Jung smutne odpovedá: „Všetci okolo mňa sa ku mne správali zle. Vždy je to tak.“

(Foto: JTBC)

Potom ju uteší a objíme Boo Junga, pričom jej sľúbi, že ju nikdy neopustí. Kang Jae sa k nej natiahne a hľadí jej priamo do očí.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Jeon Do Yeon cíti v sebe bublinu hnevu na podpise knihy Park Ji Young vo filme „Lost“

Jeho hlboké čierne oči hovoria túžbu jeho srdca: 'Môžem byť tvojím priateľom, tvojím milencom, tvojou rodinou.'

Napriek tomu, že sa Boo Jung cíti rovnako, stále si myslí, že to nebolo správne. Keď sa k nej Kang Jae naklonil, aby ju vášnivo pobozkal, jej srdce nevydržalo. Chce ju, ale nezdá sa jej to správne.

Boo Jung necháva Kang Jae za sebou

Na konci epizódy sa Boo Jung a Kang Jae spolu viezli v aute. Kang Jae pokojne spí na Boo Jungových ramenách, pokojne a pokojne.

(Foto: JTBC)

Priznanie Kang Jae však nedalo pokoju jej srdcu a mysli. Je si istá, že k tomu druhému pociťuje oveľa intenzívnejšiu príťažlivosť, no niečo jej bráni v tom, aby sa oslobodila.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ:Shin Min Ah a Kim Seon Ho 'Hometown Cha-Cha-Cha' sa umiestnili na 8. mieste v globálnych rebríčkoch po 'Squid Game'

Napriek Kang Jaeovmu presviedčaniu a úprimnosti Boo Jung odchádza a ponáhľa sa domov do Soulu po tom, čo dostane od manžela odkaz: 'Poďme spolu k moru.'

'Lost' vôbec nízke hodnotenie

Napriek zmyselným režijným schopnostiam, skvelému príbehu a vynikajúcim hereckým výkonom hercov melodráma 'Lost' od JTBC neustále zaznamenáva pokles sledovanosti drámy.

Melodráma zaznamenala počas svojej premiéry 4. septembra najvyšší percentuálny podiel 4,1 % na celoštátnej úrovni. Dráma však prudko klesla a s druhou epizódou dosiahla celoštátny rating 3,7 %.

Odvtedy 'Lost' neprestajne získava nízke hodnotenia, ktoré sa pohybujú od 1 – 3 % sledovanosti každej epizódy.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: 'Hometown Cha-cha-cha' Epizóda 14: Je to naozaj koniec pre romantiku Shin Min Ah a Kim Seon Ho?

Vo svojej najnovšej epizóde dráma zaznamenala celoštátnu sledovanosť 1,0 %. Teraz, keď je dráma ukončená s poslednými štyrmi epizódami, produkčný tím 'Lost' dúfa, že uvidí svetlo a zvýšenie ich týždenných sledovaní drámy.