Fanúšikovia K-drama boli svedkami premeny Yeo Jin Goo z detského herca na jedného z najpopulárnejších juhokórejských hercov.

Debutoval v roku 2006, teraz je už dospelý a zdobí pozoruhodné K-drámy z rom-com, thriller, akciu a ďalšie. Vďaka svojej všestrannosti a nepopierateľným hereckým schopnostiam je kedysi prezývaný „Nation's Little Brother“ dnes vyhľadávanou hviezdou.

Zatiaľ čo 24-ročná hviezda je zaneprázdnená skórovaním úspechov vľavo a vpravo, raz sa ho opýtali na jeho myšlienky týkajúce sa manželstva, ale Yeo Jin Goo mal prekvapivú odpoveď.Stav vzťahu Yeo Jin Goo 2022: Hviezda „Beyond Evil“ odhalila prekvapivý dôvod, prečo „nemá v pláne sa oženiť“

Yeo Jin Goo(Foto: Instagram Janus Entertainment)

V júli 2021 sa objavil ako jeden z hostí v televíznom seriáli „House on Wheels 2“, ktorý moderovali herecký veterán Sung Dong Il, Kim Hee Won a Gong Myung.

V jednej z epizód Sung Dong Il spomenul, aké zábavné je postaviť dom s výhľadom na morskú lúku v meste Seogwipo a povedal:

'Po postavení domu by som nechal prísť hostí.'

Je zaujímavé, že Yeo Jin Goo zdieľal rovnaký postoj a spomenul potešujúci scenár.

Táto 24-ročná hviezda vysvetlila, že sa mu páčilo byť na jednom mieste s osobou, ktorú miloval, a dodal, že jeho deti a manželka budú vedľa neho a „pobehujú predo mnou“.

Herecký veterán pripomenul, ako Yeo Jin Goo predtým spomenul, že sa chce čoskoro oženiť.

Zdá sa však, že herec má v budúcnosti na práci väčšie veci a spomenul, že „vôbec nemá v pláne sa oženiť“.

Potom priznal, prečo sa rozhodol odložiť alebo neoženiť sa vôbec a povedal:

'Nie je to preto, že by som mal vysoké štandardy, ale je to preto, že mám ešte veľa vecí, ktoré chcem pre svoju profesiu dosiahnuť.'

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Aktualizácia obsadenia „Hotel Del Luna“ z roku 2022: IU, Yeo Jin Goo, Lee Do Hyun a ďalší sa vrátia s novými projektmi

Zdá sa, že vo veku 24 rokov dosiahol veľa – od mnohých uznaní a množstva pozoruhodných filmov a seriálov pod jeho menom.

Yeo Jin Goo získal svoju vôbec prvú cenu ako najlepší detský herec za K-drámu „The Moon Embracing The Sun“ a „I Miss You“ na udeľovaní cien MBC Drama Awards 2012.

Zaujímavé je, že si odniesol domov trofej pre najlepšieho nového herca z 34. ročníka udeľovania filmových cien Modrého draka, jedného z prestížnych juhokórejských ceremoniálov za výkon vo filme Hwayi: Monster Boy.

S takmer 16 rokmi v tomto odvetví sa mu podarilo upevniť svoju hereckú kariéru a teraz pokračuje v hlavných hitoch K-dramas.

Nová dráma Yeo Jin Goo s Moon Ga Young' Link: Eat, Love, Die'

Moon Ga Young a Yeo Jin Goo(Foto: Moon Ga Young a Yeo Jin Goo Oficiálny Instagram)

Po triumfálnom úspechu 'Beyond Evil' v roku 2021 sa Yeo Jin Goo dočká svojho K-drama comeback s Moon Ga Young v 'Link: Eat, Love, Die.'

Nadchádzajúca séria tvN bude ich projektom opätovného stretnutia po historickej dráme z roku 2010'The Reputable Family', kde sa objavili ako detskí herci.

Zahrá si šéfkuchára reštaurácie Eun Gye Hoon, zatiaľ čo hviezda 'True Beauty' sa premení na Noh Da Hyuna.

Nová dráma Yeo Jin Goo s Moon Ga Young sa bude vysielať v prvej polovici roku 2022.

ČÍTAJ VIAC: Yeo Jin Goo sa špeciálne objaví v singapursko-juhokórejskom filme „Ajumma“

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills