Superhviezdy podporujúce superhviezdy! Park Hae Soo a Jung Ho Yeon vo svojom predchádzajúcom rozhovore pre americký magazín Variety priznávajú, že sú fanúšikmi globálnej superskupiny BTS.

Kórejská kultúra dominuje svetu vďaka obsahu K, ktorý sa vyrába a je ľahko dostupný pre spotrebiteľov v krajine aj mimo nej. Po tom, čo sa BTS a 'Squid Game' dostali do veľkých titulkov medzinárodných správ, zvýšili svoju popularitu v rôznych častiach sveta.

'Squid Game' Obsadenie ako obrovský K-pop fanúšikov

Vo svojom nedávnom rozhovore pre Variety in America hviezdy 'Squid Game' Jung Ho Yeon a Park Hae Soo priznali, že sú certifikovaní ARMY!Počas prvého novembrového týždňa sa herci a režisér 'Squid Game' Hwang Dong Hyuk vybrali do USA, aby sa stretli so svojimi fanúšikmi a pokračovali v propagácii úspechu fenomenálnej série K.

Hviezdy hry „Squid Game“ Jung Ho Yeon a Park Hae Soo odhaľujú, že sú veľkými fanúšikmi BTS(Foto: Jung Ho Yeon Instagram)

Sedeli na exkluzívnom rozhovore pre slávny americký magazín Variety. V jednom zo segmentov hrali Jung Ho Yeon, Park Hae Soo, Lee Jung Jae a Hwang Dong Hyuk hru „S najväčšou pravdepodobnosťou?“.

Anketár položil množstvo otázok a musel si vybrať, ktorého člena sa najviac týka.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Vedel si? Tieto hviezdy 'Squid Game' sú srdcom nadšenci K-Popu

Hviezdy hry „Squid Game“ Jung Ho Yeon a Park Hae Soo odhaľujú, že sú veľkými fanúšikmi BTS(Foto: Instagram Jung Ho Yeon)

V jednej z náhodných otázok sa ich pýtali, kto bol s najväčšou pravdepodobnosťou prichytený pri spievaní piesne BTS. Obsadenie si rozdelilo svoje hlasy, dva body pre Jung Ho Yeon a dva body pre Park Hae Soo.

Jung Ho Yeon a Park Hae Soo vyznávajú lásku k BTS

Modelka-herečka povedala, že dôvod, prečo si vybrala Park Hae Soo, bol ten, že mal lepší hlas ako ona, aj keď sa vyhlasovala za lepšiu ARMÁDU.

'Je lepší spevák. Ale myslím, že viem o BTS viac ako vy (Park Hae Soo), hovorí Jung Ho Yeon.

Na druhej strane, Park Hae Soo súhlasil, že Jung Ho Yeon je veľkým fanúšikom BTS, ale tiež dal všetkým vedieť, akým veľkým fanúšikom je septet.

Park Hae Soo povedal: 'Som veľkým fanúšikom BTS, ale povedal by som, že som viac tanečník ako spevák.'

Režisér Hwang Dong Hyuk uštipačným spôsobom požiadal Hae Soo, či by mohol tancovať na mieste počas rozhovoru, ale herec povedal, že by chcel, ale nie pred kamerami.

Riaditeľ 'Squid Game' tiež prejavil svoju podporu BTS v jednom zo svojich predchádzajúcich rozhovorov a poďakoval im za to, že priniesli hrdosť do ich krajiny.

Nebolo to prvýkrát, čo herci odhalili svoje fangirlling a fanboying momenty. Predtým Lee Jung Jae, Jung Ho Yeon, Anupam Tripathi zdieľali, že sú certifikovaní fanúšikovia BLACKPINK.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Jung Jae potvrdzuje vystúpenie na Gotham Awards 2021 + chváli Swoon Worthy Charisma na decembrovej obálke GQ Korea

Čo môžete povedať o najnovšom rozhovore s hercami 'Squid Game'? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.