Opaľovací krém je nevyhnutným krokom vo vašej rutine.Áno, každodenné nosenie opaľovacieho krému vám môže pomôcť vyzerať o roky mladšie a na druhej strane vám to môže zachrániť život a nezáleží na tom, koľko peňazí momentálne míňate na iné produkty starostlivosti o pleť a krásu, ak Nenanášate opaľovací krém, chýba vám najdôležitejší krok k zdravej pokožke.

Aby ste sa uistili, že budete vždy zahalení, tu je sprievodca, ktorý vám pomôže nájsť perfektný kórejský opaľovací krém.

1. Prírodný opaľovací krém A'Pieu Pure BlockNa kórejských produktoch uvidíte výraz „opaľovací krém“ oveľa viac a Pure Block je krásny, bohatý krém, ktorý pôsobí hydratačne. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva krásne sviežu a hydratovanú pokožku. Neexistuje žiadny biely odliatok a produkt je pri aplikácii hodvábne hladký namiesto toho, aby bol mastný. Tento produkt obsahuje vodeodolnú verziu, ako aj Aqua Sun Gel, ktorý je pri aplikácii chladivý. Ide o ideálny prvý produkt pre začiatočníkov v kórejskom opaľovaní.

2. Goodal Mild Protect Fresh Sun Gel

Ak sa vám nepáči, ako voňajú americké opaľovacie krémy, pravdepodobne sa vám bude páčiť tento od Goodal. Je to gél, ktorý nie je príliš hustý, ale účinný pri ochrane pokožky pred slnkom. Pridajte to k 50 SPF a PA+++ ochrane, ktorá je pokrytá UVA aj UVB, dámy aj páni – a čoskoro budete starnúť dozadu.

3. Missha All Around Safe Block

Mastné typy pleti sa budú pýtať, ako kedy žili bez Safe Block, ktorý obsahuje výťažok zo zeleného čaju a čajovníka, aby sa zabránilo pocitu mastnoty. Má tiež veľmi vysoký obsah hydratácie a vôňa je mierna, ale príjemná. Je stvorená tak, aby odolala vode a potu, takže je naozaj dobrá, ak si ju uložíte do tašky a vezmete ju na pláž.

4. COSRX Aloe Soothing Sun Cream

Ak máte začervenanie, aj keď nie ste na slnku, Aloe Soothing Sun Cream je pre vás ten najlepší. Je ľahký a tiež sa rýchlo vstrebáva, môžete sa naň spoľahnúť, že vám poskytne plnú ochranu pred UVA aj UVB lúčmi, rovnako ako ostatné v tomto zozname. A nezabudnite, že opätovné nanesenie je rovnako dôležité ako prvé nosenie – jeden z nich si nechajte vo svojej kabelke a môžete ísť!

5. Ako som 5 Mierny opaľovací krém

Tento produkt je perfektnou voľbou pre jesenné a zimné mesiace, môžete jednoducho vynechať hydratačný krém a použiť ho ako posledný krok. Má jemnú botanickú vôňu, vďaka ktorej sa budete cítiť sviežo po celý deň. Tento opaľovací krém je vlastne jeden z mojich obľúbených, ktoré som už dlho vyskúšala. Jednoducho krásny opaľovací krém od K-beauty Company Like I'm Five the Mild Sunscreen je vhodný pre citlivú pokožku, pretože je mierny na použitie na tvár.