Záverečné spojlery 7. sezóny Teórie veľkého tresku ukazujú, že scenáristi hodia na Sheldona všetko okrem kuchynského drezu. Keď sa zvyšok gangu presunul k svojim milostným záujmom a jeho celoživotná práca utrpela neúspech, nakoniec sa chytil a odišiel z bytu, ktorý zdieľa s Leonardom. Vráti sa niekedy?

V rozhovore s TV linka Jim Parsons (Sheldon Cooper) povedal, že je pre neho zaujímavé prečítať si scenár finále sezóny, pretože scenáristi konfrontovali „definujúcu charakteristiku“ Sheldona a to je jeho odpor voči zmenám.

Zdá sa, že spoilery finále 7. sezóny Teórie veľkého tresku dokazujú, že autori sa radi zahrávajú so Sheldonovou hlavou. Takže keď ho privítajú správy o zasnúbení Leonarda a Penny alebo o tom, že sa musí presunúť cez chodbu k Pennyinmu starému domu, alebo o tom, že Stuartov obchod s komiksami začne horieť, alebo keď dostane správu, že by sa mohol zaseknúť pri práci na Strune. Teória, zmien bolo príliš veľa na to, aby ich zniesol.„Do pekla sa odtiaľ dostane a ja nemám potuchy, kam ide alebo čo plánuje. Nebudem to vedieť, kým sa nevrátim a neprečítam si prvú epizódu [8. série],“ povedal Jim Parsons.

medzitým heavy.com rozdali ďalšie spoilery zo 7. sezóny Teórie veľkého tresku, pretože Raj (Kunal Nayyar) a dermatologička Emily (Laura Spencer) pozdvihnú svoj vzťah do inej dimenzie, ktorú podnietila žiarlivosť.

Ako škádlil showrunner Steve Molaro: 'Urobia veľký krok.'

Matt Carter z cartermatt.com už teraz očakáva ďalšiu epizódu, pretože 'Spojlery finále 7. sezóny Teórie veľkého tresku sľubujú, že je to možno 'jedno z najväčších finále šou doteraz.'

'Ale môže to byť jedna z tých, ktoré postava Sheldona skutočne potrebuje, aby zistila, čo vlastne chce od tohto života pre zmenu,' píše.

„Teória veľkého tresku“ sa vysiela vo štvrtok CBS.