Konečne nastal čas: finále 1. sezóny 'Scorpion' sa vysiela budúci pondelok na CBS. Hoci sa tento blížiaci sa záver môže zdať pre fanúšikov horkosladký, úspešná šou CBS bola obnovená na druhú sezónu a určite sa skončí vzrušujúcim tónom. V 'Postcards From The Edge' (S01E22) uvidíme Team Scorpion zjednotiť sa, aby zachránil Waltera - ale bude žiť alebo zomrie? Čítajte ďalej a dozviete sa množstvo spoilerov z finále 'Scorpion', vrátane súhrnu 22. epizódy a promo videa s ukážkou!

Keď sa začína odpočítavanie do budúceho pondelka, fanúšikovia chcú vedieť, čo môžu očakávať od veľkého záveru 1. sezóny. Našťastie CBS poskytla úplnú synopsu pre nadchádzajúcu epizódu a určite to prinesie intenzívny a napínavý koniec.

Podľa oficiálnej tlačovej správy CBS v 'Postcards From The Edge' (epizóda 22 sezóny 1) sa 'Tím Scorpion musí spojiť, aby dosiahol svoju doteraz najdôležitejšiu misiu - zachrániť Walterov život.'Zaujímajú vás ďalšie podrobnosti? Upozornenie: 'Scorpion' spojlery dopredu!

V Epizóde 22 sa Škorpión, roztrhaný na kusy a neistý ohľadom svojej tímovej budúcnosti, musí spojiť, aby dosiahol svoju doteraz najdôležitejšiu misiu – zachrániť Walterov život, keď jeho auto balansuje na útese, na finále prvej sezóny SCORPION. , pondelok 20. apríla (21:00 – 21:59, ET/PT) na televíznej sieti CBS,“ zhŕňa oficiálna synopsia.

Pripravte sa na hryzenie nechtov a srdcervúce predstavenie!

CBS tiež zverejnila propagačné video s ukážkou, aby divákom poskytla ďalšiu ochutnávku toho, čo môžu očakávať na budúcotýždňovom finále.

Pozrite si šťavnaté promo video s ukážkou 'Postcards From The Edge' (S01E22) v celej svojej kráse nižšie:

„Ste na okraji útesu, jeden nesprávny pohyb a auto spadne z výšky 300 stôp,“ povedal Walter.

„Novinka budúci pondelok, záverečná udalosť sezóny, ktorá vás nepustí,“ škádli sa v promo videu.

Bude žiť alebo zomrie? Ako skončí 1. sezóna? Budete musieť počkať a zistiť. Ozvite sa o svojich myšlienkach a predpovediach na finále sezóny v sekcii komentárov nižšie!

'Postcards From The Edge', 22. epizóda a finále 1. sezóny 'Scorpion' sa vysiela budúci pondelok (20. apríla) o 21:00. EST na CBS.