V 14. epizóde 'The Devil Jude', po nečakanej smrti Yoon Soo Hyun (Park Gyu Young), sa Kim Ga On (GOT7 Jinyoung) stane odvážnejším, aby priviedol spravodlivosť k smrti Soo Hyun.

Kim Ga On smúti za Yoon Soo Hyun's Passing

Vidieť Yoon Soo Hyun umierať pred ním robí Kim Ga On slabým a strateným. Yoon Soo Hyun, pokrytá krvou a s námahou prehovoriť, stále povedala „Milujem ťa“ Ga On ako svoje posledné slová.

Kim Ga On si nemohol pomôcť a smútil a nemyslel na nikoho iného ako na Yoon Soo Hyun. Pred jej hrobom prepukol v plač. Kang Yo Han (Ji Sung) a Elijah (Jeon Chae Eun) prejavili svoje sympatie a rozhodli sa zostať po boku Ga On, kým sa nezačne úplne zotavovať z Yoon Soo Hyun.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'The Devil Judge' Episode 13: GOT7's Jinyoung Kisses Park Gyu Young, ale okamžite ju stratí

Kang Yo Han nájde nového svedka, ktorý sa postaví proti Heo Joong Seovi

So všetkými nepokojmi, ktoré sa odohrali v chudobnej oblasti, kde bol zabitý Yoon Soo Hyun a väčšina chudobných ľudí žijúcich v tejto oblasti bola ubitá na smrť, sa Kang Yo Han a Kim Ga On stretli s doktorom Yoon Myung Jin, lekárom, ktorý môže vypovedať. že vírus nie je pravdivý a bol to len falošná propaganda používaná vládou.

Ďalším obžalovaným na súde bol Juk Chang (Lee Hae Woon). Kang Yo Han chcel, aby Juk Chang odhalil, že Heo Joong Se (Baek Hyun Jin) bol muž, ktorý mu neustále dával príkazy, aby všetko skomplikoval.

Diabolský sudca(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Počas skutočného živého vysielania sa však Yoon Myung Jin nedokázal ukázať. Vtedy Kang Yo Han vedel, že jediný svedok, ktorý vypovedal v tejto záležitosti, bol už nájdený mŕtvy, ako povedal Juk Changov právnik.

Ľudia stojaci za nadáciou Social Responsibility Foundation boli zaneprázdnení ladením priameho prenosu zo súdu a považujú za zaujímavé, že Kang Yo Han nemá koho ukázať ako svedka prípadu.

Juk Chang dostal trest smrti od Kang Yo Han

Sabotáž vyvolala v Yo Han, Oh Jin Joo a Kim Ga On pocit úzkosti, pretože sa im možno nedočká spravodlivosti, ktorú hľadajú. Hlavný sudca však prezradil, že niečo pripravil a požiadal oboch, aby sa len pozerali.

Kang Yo Han ukázal všetky dôkazy, ktoré má proti Heo Joong Se a Juk Changovi. Verejnosť bola znechutená a chcela Juk Changa okamžite potrestať.

Po tom, čo odhalil všetky karty, ktoré mal proti Jukovi Changovi a videl všetky škody, ktoré spôsobil, bol odsúdený na zabitie elektrickým prúdom.

Všetci na súde boli šokovaní výberom trestu Kang Yo Han, vrátane Kim Ga On a Oh Jin Joo (Kim Jae Kyung) tomu nemohli uveriť. Keď sa Kang Yo Han rozhodol, že je, požiadal verejnosť, aby hlasovala.

Min Jung Ho sa snaží osvietiť myseľ Kim Ga On a ísť proti Kang Yo Hanovi

Min Jung Ho (Ahn Nae Sang) dal výpoveď z práce a začal hovoriť o pravde, ktorá sa deje na súde. Keď Kim Ga On videl tieto správy, okamžite išiel do kancelárie Min Jung Ho.

Tí dvaja sa vážne porozprávali o chaose, ktorý sa na súde deje kvôli Kang Yo Hanovi. Kim Ga On sa snaží brániť hlavného sudcu, až kým Min Jung Ho neprezradí, že predtým, ako zomrela, Yoon Soo Hyun vyšetrovala Yo Hanovu minulosť, aby dokázala, že je zlý.

Povedal Ga On, že Yoon Soo Hyun našiel muža menom Joseph a ovládal ho Kang Yo Han. Min Jung Ho sa snažil osvietiť Kim Ga Onovu myseľ a udržať jeho oči otvorené.

To Kim Ga Ona zmiatlo a prinútilo ho premýšľať o všetkých varovaniach, ktoré mu Yoon Soo Hyun predtým povedal proti Kang Yo Han. Počas popravy Juka Changa sa Kim Ga On rozhodol a vyhlásil núdzové vysielanie, kde oznámil, že všetko, čo sa deje na súde, je vymyslené.

Kang Yo Han bol zradený Kim Ga On. Medzitým bol Min Jung Ho prekvapený, keď sledoval vyhlásenie Kim Ga On.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Zo zákulisia filmu „Diabolský sudca“: Ji Sung a Kim Min Jung odhaľujú tajomstvá svojho silného účinkovania v dráme

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.