Ako mafiánsky konsigliere vo svojej pokračujúcej akčnej sérii „Vincenzo“ Song Joong Ki dokazuje, že je vždy charakterný.

Zdá sa, že 35-ročný herec si viac než len predvádzanie emócií na obrazovke neuvedomuje, aký je vizuálne príjemný v každej epizóde filmu Vincenzo. Samozrejme, všetci sa zhodneme na tom, že starne ako dobré víno. Jeho postava ako Vincenzo Cassano v prebiehajúcej víkendovej sérii dáva divákom veľa dôvodov, aby videli, ako bije násilníkov a obracajú sa v prospech zákona.

Song Joong Ki ako Vincenzo Cassano dôsledne slúži vizuálom - a my sme tu pre to všetko!

V 12. epizóde „Vincenzo“ Hong Cha Young (Jeon Yeon Bin) zistila rozdiel medzi občerstvením, o ktorom diskutovali s Vincenzom - bungeoppang a ingeoppang . Stavili sa, že ktokoľvek sa preukáže, že sa mýlil, dostane švihnutie čela – ako to urobili predtým.Tentoraz vyhrala pani právnička.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Vincenzo' hviezdy Song Joong Ki, Jeon Yeo Bin a ďalší ukazujú chémiu v novom videu zo zákulisia

(Foto: Snímka obrazovky zo služby Netflix) (Foto: Snímka obrazovky zo služby Netflix)

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Song Joong Ki bude mať intenzívny súboj s Taecyeonom z 14:00 v druhej polovici 'Vincenzo'

Hong Cha Young sa rozcvičila, aby Vincenza dráždila, že tentoraz bude na neho tvrdá. Ale keď sa chystala švihnúť jeho čelom, právničku uchvátila Vincenzova krása.

So zavretými očami bol Hong Cha Young hypnotizovaný, keď na neho zízala - až kým Vincenzo neotvoril oči a nečakane sa na seba pozreli.

Hong Cha Young sa zrazu prebudil a okamžite prudko švihol Vincenzovým čelom, až cúvol.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 'VINCENZO' tvN (@vincenzodrama)

Táto krátka, nadýchaná scéna medzi dvoma hlavnými predstaviteľmi si okamžite získala obľubu v online komunite, najmä Vincenzo oblečený v hnedom roláku a vlasoch vyčesaných na bok, ktoré nám vyrážajú dych.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Vincenzo' Episode 11: Song Joong Ki ukazuje svoju osobnosť mafiána Taecyeonovi z 2PM

Fanúšikovia nemôžu skryť svoj obdiv ku kórejskému hercovi, aj keď stojí za zmienku, že nejde o premiéru, pretože vždy upúta pozornosť divákov, či už svojimi jemnými oblekmi alebo limitovanou edíciou nočného oblečenia Booralro.

'Vincenzo' pokračuje v dosahovaní vysokých hodnotení sledovanosti

Medzitým, 'Vincenzo' Episode 12 dosiahla priemerné hodnotenie 10,7 percenta na celoštátnej úrovni. A aby ste mali prehľad o tom, na čo sa môžete tešiť v epizódach 13 a 14 filmu Vincenzo, pozrite si krátky, ale zaujímavý teaser tu :

Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo sa vyvinie tentoraz, teraz, keď sa objavil zradca, Hong Cha Young prerušila vzťahy so svojím stážistom/priateľom Jang Jun Woo a ako Jang Han Seo zakryje svoju vinu z pokusu zavraždil vlastného brata, ktorý ho roky týral.

Samozrejme, odosielatelia 'ChaCenzo' / 'CenCha' zostávajú v pohotovosti, kým náš mocenský pár Vincenzo a Hong Cha Young konečne nenosí svoje srdcia na rukávoch.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Vincenzo' Episode 12: Song Joong Ki nájde poklad, ale stretne nového nepriateľa

Tiež vás uchvátil prekypujúci vizuál Song Joong Ki vo „Vincenzo“? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins