12. marca vydala Discovery Expedition najnovšiu reklamu s hviezdou Unkind Women Song Jae Rim. Reklama, ktorá herca prezentuje v rôznych atletických aktivitách, je súčasťou kampane jar/leto 2015 Objav odvahu.

Expedícia Discovery láka divákov odvážne pristupovať k voľnému času a športu. V reklame je zobrazený ako odvážny a fyzicky zdatný chlap. Bicykluje, behá a kráča po malebnej krajine.Jeho podpora Discovery Expedition ukazuje jeho prednosti ako sympatického chlapíka od vedľa a herca.

Fanúšikovia si túto hviezdu začali všímať po jeho úlohe v romantickej komédii TVN z roku 2011 Flower Boy Ramyun Shop a jeho stvárnení Chae Woona vo filme Moon Embracing the Sun. Nasledoval 'Moon Embracing the Sun' s úlohami v 'Two Weeks' a 'Inspiring Generation.' Kým bol na radare divákov K-Drama, zažil prudký nárast vo svojej kariére po tom, čo sa objavil vo varietnej šou We Got Married po boku Kim So Eun.

Dvojica, ktorá je známa ako LTE pár alebo SoLim, bude pokračovať vo svojom vystúpení na 'We Got Married' po odchode štyroch ďalších členov hereckého obsadenia. K nim sa pridajú Jonghyun z CNBLUE, Henry, Yewon a Gong Seung Yeon zo Super Junior-M.

Song pokračuje v stúpaní slávy vďaka svojej nedávnej úlohe vo filme Unkind Women. Unkind Women obsahuje herecké obsadenie, v ktorom dominujú ženy so Song Jae Rimom ako statným inštruktorom Kendo, Lee Roo Oh. Jeho chémia s herečkou Lee Ha Na sa naďalej zahrieva, spolu s hodnotením hit show. Diváci sa hrnuli do drámy KBS2, ktorá je osviežujúcou alternatívou k nedávnemu prílevu psychologických a nadprirodzených seriálov.