Fotografia mladšej sestry Beyonce Solange Knowles na Instagrame ukazuje, ako sa na PDA zasnúbila s priateľom Alanom Fergusonom na jej narodeninovej oslave na Jamajke. Bola to tiež dvojitá oslava, pretože pár je údajne teraz zasnúbený MediaTakeOut.com.

Zdá sa, že Solange Knowles prekonala problém pri jej konfrontácii s manželom sestry Beyonce Jay-Z, keď sa s priateľom Alanom Fergusonom vybrali na ostrovný útek, aby oslávili svoje narodeniny.

28-ročná mladšia Knowlesová zverejnila na Instagrame svoju fotografiu s priateľom Alanom Fergusonom, ktorý sa „maznal v krištáľovo modrom oceáne“ E! online povedal.Na fotografii bol jej priateľ, ktorý je producentom videa, v chrbte, zatiaľ čo Solange Knowles sa k nemu túlila, keď stála pred kamerou, aby vytvorila momentku.

„Dnes nemohol byť dokonalejší. Nemohla som sa viac usmiať,“ uviedla fotografia Solange Knowles na Instagrame.

Dodala: „Ďakujem za všetky vaše milé a úžasné priania. Zahriali ma pri srdci a jednoducho cítim vďačnosť za všetku tú lásku.“

Na Instagrame Solange Knowlesovej bolo vidieť aj skoršiu fotografiu, na ktorej mala oblečené slnečné šaty s neónovou potlačou, keď udržiavala rovnováhu na okraji člna.

Svoje pútavé šaty sa rozhodla spojiť so zodpovedajúcimi sandálmi a veľkými slnečnými okuliarmi.

Deň pred svojimi narodeninami zverejnila Solange Knowles na svojom instagramovom účte ďalšiu fotografiu v oranžových šatách na oranžovom pozadí, aby oslávila svoj posledný deň, keď mala 27 rokov.

Podľa MediaTakeOut.com , pár päť rokov sú teraz zasnúbení, pretože tvrdil, že priateľ Alan Ferguson požiadal Solange Knowles v pondelok o ruku.

Ak sa veci presadia, bude to druhé manželstvo Solange Knowlesovej.Mladšia sestra Beyonce bola prvýkrát vydatá za svojho priateľa zo strednej školy Daniela Smitha v rokoch 2004 až 2007, s ktorým má syna Juleza.

Solange Knowles bola nedávno v správach po tom, čo zaútočila na svojho švagra Jaya Z na after party Met Gala. Speváčka 'Love on Top', Beyonce, medzitým sledovala incident, ktorý sa stal virálnym minulý rok v máji.