Predtým Im Su Ho (Jung Hae In) prejavil svoju vrodenú náklonnosť k Eun Young Ro (BLACKPINK Jisoo) a sám sa vyhol guľke, aby ju udržal v bezpečí.

V 11. epizóde 'Snowdrop' sa títo dvaja konečne priznali k pocitom, ktoré jeden pred druhým skrývali, a podelili sa o svoj prvý skutočný bozk uprostred chaosu.

'Snowdrop' Episode 11: Letmý pohľad na minulosť a súčasnosť Im Su Ho a Kang Cheong Ya

Po tom, čo si Su Ho uvedomí, že ho opustil jeho otec Rim Ji Rok (Jeong Moo Song) a že Severné príkazy smerovali k prezidentskej kampani mocných Juhokórejčanov, oslobodí svojich rukojemníkov zo zviazania.

Medzitým sa Su Ho a Cheong Ya (Yoo In Na) zapoja do búrlivej konverzácie, keď sa Su Ho cíti unáhlenými rozhodnutiami zradený. V tomto bode Su Ho neverí žiadnym sľubom zo strany Severu, čo dráždi Cheong Ya, ktorý nepochybuje o ničom, čo Sever hovorí.

(Foto: JTBC)

V minulosti Su Ho počas tréningu zachránil Cheong Ya pred obesením na okraji útesu a znášal smrteľnú zimu objímaním sa. Vďaka tomu sa Cheong Ya naučí milovať Su Ho, ktorá ju zachránila pred tým, aby si vzala život.

Cheong Ya na oplátku sľúbi, že splatí svoj dlh vďačnosti, keď sa znova stretnú.

Kye Boon Ok rozvíja city k Joo Gyuk Chan, robí unáhlené rozhodnutia

Na druhej strane, Boon Ok (Kim Hye Yoon) vidí, ako Gyuk Chan (Kim Min Gyu) odvádza Su Ho, takže ako odvetu vezme ako rukojemníka aj Young Ro. Vstúpi do kancelárie superintendenta a namieri zbraň na Younga Roa, pričom sa vyhráža smrťou, ak Gyuk Chan nebude prepustený.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'Snowdrop' Episode 10: Bad Blood Forms medzi Jung Hae In, Jang Seung Jo a Yoo In Na

Keď je Boon Ok obvinená z toho, že je špiónka, od zlosti stlačí spúšť. Zbraň však nevystrelila, pretože zbraň od Cheong Ya je úplne prázdna.

Plán únoscov rukojemníkov B

Su Ho a Kang Moo (Jang Seung Jo) sa rozhodnú využiť nápad Ha Na (Jung Yoo Jin) na zaslanie nahrávacej pásky, aby zabránili Juhu urobiť ďalší krok, ktorý je pre ich bezpečnosť kľúčový, a zabránili vládnucej strane vyhrať voľby. skutočných farieb Nam Tae Il (Park Sung Woong) pre novinárov.

(Foto: JTBC)

Páska odhaľuje pravdu o braní rukojemníkov, čo je spoločná prezidentská kampaň medzi Juhom a Severom.

Im Su Ho a Eun Young Ro konečne vyznávajú svoje pocity jeden k druhému

Uprostred chaosu varí Young Ro kávu v podkroví pre Su Ho, ktorá nesmierne trpí od svojich kamarátov.

Káva podľa Young Ro vymaže všetky zlé spomienky. Su Ho si potom trochu odpije a povie: 'Vymazal som spomienku, keď som ti namieril zbraň na hlavu.'

(Foto: JTBC)

Mladá Ro, ktorá sedí vedľa Severokórejčanky, sa usmieva a uznáva svoje pocity, keď sa Su Ho rúti dopredu, aby ju jemne pobozkal na pery.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 8 vecí, ktoré potrebujete vedieť o hviezde „Snowdrop“ BLACKPINK Jisoo