So začiatkom mesiaca lásky sú fanúšikovia Kdramy vítaní rôznymi zaujímavými seriálmi a filmami od milovaných juhokórejských hviezd.

Od comebacku Kdrama, kráľovien Hallyu až po vychádzajúce hviezdy; čo si len spomeniete, február ponúka tento mesiac množstvo vzrušujúcich seriálov.

Tu je zoznam K-filmov a K-drám, ktoré budú mať premiéru od 6. do 12. februára.'Láska a vodítka'

Láska a vodítka(Foto: Netflix Kórea)

'Love and Leashes', založený na rovnomennom webtoone, zobrazuje jedinečnú a vzrušujúcu romantiku medzi dvoma kancelárskymi pracovníkmi menom Jung Ji Woo, ktorú stvárnili Girls' Generation Seohyun a Jung Ji Hoo, ktorú stvárnil Lee Jun Young.

Na rozdiel od iných romantických filmov sa v pripravovanom filme objavia dvaja jednotlivci s rôznymi sexuálnymi preferenciami, ktorí sa však dohodli na zmluvnom vzťahu.

Jeden z nich bude submisívny, zatiaľ čo druhý bude dominantný.

Zábava sa začína po tom, čo Ji Woo náhodne otvorí balík určený pre jej kolegu z kancelárie Ji Hoo.

Bola však šokovaná, keď sa dozvedela o jeho sexuálnych fetišoch. S tým sa Ji Hoo odvážne spýtal svojej kolegyne, či uvažuje o inom milostnom pomere.

Nový film Seohyun a Lee Jun Younga vzbudzuje u divákov zvedavosť, či Ji Woo a Ji Hoo zostanú priateľmi s výhodami alebo sa pustia do skutočného vzťahu.

Dátum vydania 'Love and Leashes' je naplánovaný na premiéru 11. februára, exkluzívne na Netflixe.

ČÍTAJ VIAC: „Láska a vodítka“: Všetko, čo potrebujeme vedieť o generácii dievčat Seohyun, film Lee Jun Younga na Netflix

'Dvadsaťpäť dvadsaťjeden'

Dvadsaťpäť Dvadsaťjeden(Foto: tvN)

Čerstvý tím s Kim Rae Ri a Nam Joo Hyuk vzrušuje fanúšikov, pretože tvN dráždi fanúšikov úchvatnými stále zostrihmi a trailermi na nadchádzajúcu Kdramu 'Twenty-Five Twenty-One.'

V čele s režisérom filmov „The King: Eternal Monarch“ a „You Are My Spring“ Jung Ji Hyun sa seriál rom-com odohráva na konci 90. rokov a sleduje roztomilý príbeh Na Hee Do (Kim Tae Ri) a Baeka. Yi Jin (Nam Joo Hyuk.)

V dráme je Na Hee Doo členom ich stredoškolského šermiarskeho tímu a sníva o tom, že sa raz stane profesionálnym šermiarom.

Mala 18 rokov, keď stretla vtedy 22-ročného Baek Yi Jina, ktorý pracuje na čiastočný úväzok po tom, čo podnik jej otca skrachoval v dôsledku finančnej krízy v krajine.

O štyri roky neskôr sa ich cesty skrížili a zamilovali sa do seba. Šermiar národného tímu má teraz 21, zatiaľ čo Yi Jin má 25.

„Twenty-Five Twenty-One“ bude mať premiéru 12. februára a bude to najnovšia víkendová dráma vysielaná na tvN a Netflix.

„Predpoveď lásky a počasia“

Pieseň Kang a Park Min Young(Foto: Oficiálny Instagram JTBC)

Dlhé čakanie sa pre fanúšikov Song Kang a Park Min Young skončilo, pretože nová romantická dráma „Forecasting Love and Weather“ sa má dostať na malé obrazovky 12. februára.

Nadchádzajúca Kdrama vysielaná cez JTBC a Netflix ilustruje prácu, drámu a lásku medzi zamestnancami pracujúcimi v Národnej meteorologickej službe.

V čele s hviezdou Hallyu a juhokórejským lámačom sŕdc stvárnia postavu Jin Ha Kyung a Lee Si Woo, ktorých vzťah je podobný mačkám a psom.

Jin Ha Kyung je popisovaný ako inteligentný a robí všetko podľa plánu. Za jej krásnou tvárou sa skrýva chladná a priamočiara osobnosť, ktorá rada oddeľuje pracovné a osobné veci.

Lee Si Woo je však úplný opak a rád vymýšľa.

Song Kang a Park Min Young sú Yoon Park, Girl's Day Yura a ďalšie.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Park Min Young podpísal exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou Hook Entertainment po odchode z Namoo Actors

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills