Kórejská superstar Song Joong Ki pobavil divákov v novom videu, keď zoradil svoje predchádzajúce drámy a filmové postavy.

V nedávnom videu, ktoré History D&C zverejnilo 25. júna na svojom oficiálnom kanáli YouTube, je Song Joong Ki vyzvaný, aby zahral „Vojnu alternatívnych postáv“, ktorú pripravili zamestnanci agentúry.

Mechanika aktivity spočíva v tom, že Song Joong Ki použije svoje predchádzajúce úlohy na zostavenie rebríčka, o ktorom priznáva, že sa cíti vzrušený a nervózny zároveň, keďže to predtým nerobil.Predstavuje svoje úlohy z drámy 'Sungkyunkwan Scandal' až po svoj najnovší seriál 'Vincenzo.'

Vincenzo Cassano je najbohatšia a najsilnejšia postava, hovorí Song Joong Ki

Pri prvej otázke sa ho pýta, kto je najbohatšia postava. Spočiatku si vyberie Vincenza Cassana, pretože má v Kórei tony zlata. Ale ako sa tak zamýšľa, zapletie sa medzi Vincenza a Lee Doa zo „Stromu s hlbokými koreňmi“.

Po rozhodnutí vyhráva prvé kolo Vincenzo Cassano.

Vincenzo Still(Foto: tvN)

Pri výbere najtvrdšieho bojovníka zo všetkých má Song Joong Ki troch kandidátov na miesto: Chul Soo z 'A Werewolf Boy', Vincenzo Cassano a Yoo Shi Jin z 'Descendants of the Sun.'

Ale opäť skončí s Vincenzom a komentuje, že spisovateľ Park Jae Bum urobil nereálnu postavu, čo rozosmialo štáb.

Medzitým si vyberie Chul Soo ako najpriateľskejšieho.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 6 talianskych fráz vo „Vincenzo“, ktoré by ste sa mali začať učiť už dnes

Pieseň Joong Ki(Foto: Netflix Korea/History D&C)

Zamestnanec sa potom spýta, ktorá postava sa nenávidí kúpať, a Song Joong Ki zaradil Chul Soo na tretie miesto, Saya akodruhý a Tae Ho ako prvý, pretože vo vesmíre je obmedzená voda.

Song Joong Ki tvorí idolovú skupinu so svojimi predchádzajúcimi postavami ako členmi

Ako vrchol šou Song Joong Ki čelí otázke, že ak jeho postavy patria k idolovej skupine, aké by boli ich individuálne pozície?

Song Joong Ki sa tejto otázke zasmeje, ale čoskoro dostane problém vybrať si, koho prideliť na rôzne pozície.

Za vodcu si vyberie Lee Do zo „Stromu s hlbokými koreňmi“. A ak sa to stane, navštívi Music Bank kvôli vysielaniu, Song Joong Ki komicky hovorí, že dokonca aj generálny riaditeľ pokľakne, pretože postava je kráľom.

Pieseň Joong Ki(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Chul Soo je vybraný ako maknae skupiny. Song Joong Ki porovnáva Chul Soo s Taeminom SHINee, pretože je roztomilý.

Zábavu má podľa herca na starosti kapitán Yoo Shi Jin. Pri výbere toho, kto je najlepší tanečník, kórejský herec veselo hovorí, že medzi jeho postavami nie je žiadny dobrý tanečník.

Tiež, podľa Song Joong Ki, Tae Ho je tá osoba, ktorá sa dostala do učňovských dní, ale nestihla debutovať so skupinou, pretože ho vyhodili z vykrádania sa z internátu.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Pripravovaný film „Bogota“ v hlavnej úlohe so Song Joong Ki, Lee Hee Joon a ďalšími oficiálne obnovuje natáčanie v Južnej Kórei

Užite si sledovanie Song Joong Ki „Vojna alternatívnych postáv“ tu!

Čo môžete povedať o najnovšom 'Alternative Characters War' od Song Joong Ki? Aké by boli podľa vás pozície jeho predchádzajúcich postáv, keby boli v idolovej skupine? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins