'One Direction: The TV Special' konečne debutuje dnes večer na NBC o 20:00 ET (oficiálny čas začiatku)! Tešíte sa na dokumentárny špeciál, o ktorom všetci hovoria už mesiace? Bude to stáť za ten humbuk? V hlavných úlohách sa predstavia kamaráti z kapely Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson, špeciál sľubuje, že bude rovnako zábavný a vzrušujúci ako októbrový „One Direction: Where We Are – The Concert Film“ – ak nie, ešte viac! Čiastočne dokumentárne a čiastočne koncertné predstavenie, to bude určite jedna z najväčších televíznych udalostí sviatočného obdobia pre celú rodinu. Zistite, kde môžete dnes večer sledovať priamy prenos!

Čo by sme mali očakávať od dnešného televízneho podujatia One Direction: The TV Special? Podľa TV Guide, 'Pohľad na populárnu chlapčenskú skupinu One Direction a jej členov.'

Nie je vhodné dostať sa k televízoru včas? Žiadny problém, máme pre vás odkazy na živé vysielanie, aby ste mali prístup k celej udalosti „One Direction: The TV Special“ 2014 online kliknutím tu , tu alebo tu (jeden odkaz môže fungovať nad druhým kvôli regionálnym obmedzeniam)!Na oslavu sviatočného obdobia, keď po celej krajine pribúdajú vianočné stromčeky, svetlá a ozdoby, je „One Direction: The TV Special“ dokonalým darčekom pre fanúšikov 1D v celej Amerike a na celom svete! Získajú Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson opäť svojich zarytých fanúšikov?

Nenechajte si ujsť úžasný dokumentárny špeciál dnes večer o 20:00 ET (oficiálny čas začiatku) na NBC!

Pozrite si tieto video ukážky zo zákulisia nového špeciálneho dokumentárneho filmu NBC One Direction nižšie, vrátane predstavenia hitových skladieb „Story Of My Life“ a „Little Things“:

Určite sa je na čo tešiť!

USA Today si vybral dnešný špeciál ako svoj najlepší výber na sledovanie v utorok večer, pričom vysvetľuje, že tímy NBC s One Direction pre tento dokument zo zákulisia, inscenovanú komédiu a hudbu, ktorá sprevádza kapelu na jej turné po Južnej Amerike a do nahrávacieho štúdia. zastávka na Floride na špeciálny koncert pre pár vybraných fanúšikov. Inými slovami, je to hodina One Direction, čo je buď všetko, čo potrebujete vedieť, alebo viac, ako chcete počuť.“ The L.A. Times súhlasí a píše: „Členovia kapely One Direction – Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson – predstavujú svoj prvý špeciálny televízny program, poskytujúci úprimný pohľad na skupinu prostredníctvom dokumentárneho filmu a záberov z vystúpenia z juhu. Americká časť ich nedávneho turné.“

Podľa New York Daily News One Direction natočili svoj vôbec prvý televízny špeciál deň po najkontroverznejšej udalosti ich kariéry. 17. novembra Matt Lauer spustil ohnivú búrku, keď sa počas 'The Today Show' spýtal, či chýbajúci člen Zayn Malik nemôže urobiť rozhovor kvôli problémom so zneužívaním návykových látok. Ostatní povedali, že má žalúdočnú chrípku. O 24 hodín neskôr sa Malik opäť pripojil k svojim štyrom spoluhráčom a podľa producenta špeciálu Bena Winstona predviedol hravý výkon. „V tomto príbehu nebolo vôbec nič,“ hovorí Winston. „Bol to len Matt, ktorý sa snažil urobiť titulok, čo je škoda. Sú to chlapi s odretými hlavami, ktorí sú plne zodpovední.“ To je obraz, ktorý Winston a skupina dúfajú, že sa im podarí obnoviť s 'One Direction: The TV Special', ktorý sa vysiela v utorok na NBC o 20:00.

„Okrem živých záberov so vzkrieseným Malikom obsahuje hodinový program aj komediálne kúsky, pár interakcií s fanúšikmi a pohľady na ich turné začiatkom tohto roka v Južnej Amerike. Tento posledný prvok zahŕňa výlet chlapcov k soche „Krista Vykupiteľa“ v Riu, čo sa takmer nestalo. „Chceli vidieť jeden z divov sveta, no čoskoro si uvedomíte, že nemôžu opustiť hotel, keďže vonku sú desaťtisíce fanúšikov,“ hovorí Winston. Zrazu Winston dostal nápad nastrčiť chlapov do hotelovej dodávky chleba a prepašovať ich na miesto. „Bolo to len päť chlapcov, ja a kamera,“ hovorí Winston. „Neboli tam žiadne okná ani vzduch. A v Riu je horúco. Mali asi päť minút pokoja, kým sa to deti dozvedeli a museli sme odtiaľ odísť.“ Živé zábery zo show dávajú skupine prvú šancu zahrať naživo piesne z nového albumu „Four“. Zriedkavosťou je aj klubové prostredie pre nahrávanie v Orlande. „Je to intímnejšie ako iné predstavenia, kde je 80 000 ľudí,“ hovorí Winston,“ píše NY Daily News.

Fanúšikovia 1D a zvedaví diváci, dajte nám vedieť, čo si myslíte o špeciále NBC v sekcii komentárov nižšie!