Nalaďte si TNT dnes večer o 20:00 ET, aby ste videli, čo sa stane vo finále dvojepizódy 1. sezóny 'The Librarians'! Pozrite si epizódu 9 a 10, „And The City Of Light; And The Loom Of Fate,“ pomocou našich bezplatných odkazov na živé vysielanie. Synopsy, spoilery, ukážkové video a ďalšie!

Podľa oficiálnej synopsie 'And The City Of Light; A The Loom Of Fate, 9. a 10. epizóda 1. série, ,Prípad nezvestnej osoby vedie k tomu, čo by mohlo byť mimozemskou inváziou v malom meste. [Neskôr] Dulaque zmení priebeh osudu a postaví Bairdovú cez alternatívne časové línie, ktoré ukazujú meniace sa osudy knihovníkov a jej vlastnú záhubu. Finále 1. sezóny,“ uvádza TV Guide.

Nezabudnite si naladiť TNT dnes večer o 20:00 ET, aby ste zachytili všetko vzrušenie z 1. série, 9. a 10. série!

Nepodarí sa vám zachytiť epizódu 9 a 10 1. série 'The Librarians' v televízii? Máme pre vás bezplatné odkazy na živé vysielanie online!

Pozrite si živý prenos 'The Librarians' na tomto bezplatnom kanáli živého vysielania TNT online - kliknite tu na pozeranie epizód 9 a 10 z počítača! Môžete si tiež pozrieť epizódu tu po odvysielaní, s láskavým dovolením TNT.

Na čo sa máme tešiť v dnešnej dvojhodinovej záverečnej dvojepizóde? Upozornenie: dopredu spojlery!

USA Today vyberá dnešné dvojhodinové finále sezóny ako jeden zo svojich najlepších tipov na sledovanie televízie v nedeľu večer, pričom vysvetľuje, že „Táto verzia série TNT Knihovník filmy dospejú do finále sezóny, keď Baird prechádza alternatívnymi časovými osami, ktoré tímu ponúkajú rôzne osudy. Žiadna z nich jej však zjavne nevychádza dobre, čo bude chcieť zmeniť.“

Postaráte sa o nejaké dodatočné spojlery?

Meče, draci a mágia sa zbláznili – nedeľné dvojdielne finále sezóny Knihovníci určite položí toľko otázok, koľko (môže) zodpovedať. Nájde Flynn Carsen Knižnicu? Odhalí sa Jenkinsova pravá identita?' pýta sa Entertainment Weekly . Výkonný producent Dean Devlin odpovedá: 'Je úžasné, že všetci hádajú a je také zábavné vidieť, ako sa to deje, pretože to znamená, že ľuďom na tom skutočne záleží. Dám vám tento spoiler... vo finále sezóny sa ukáže, kto je Jenkins.“

Podľa io9 ,,Prehliadka smeruje ku konfrontácii medzi knihovníkmi a ich nepriateľmi, Hadím bratstvom, ktorá určite vyvrcholí v nedeľnom finále...Nedeľa má epicky obrovské finále, o ktorom [John] Kim nevedel povedať o nás veľa. 'Naozaj sa o tom chcem porozprávať,' ale nemôže. Povedal nám, že v prvej časti bolo veľa akcie a pobehovania - jeho obľúbená časť show. V druhom polčase už nie tak pre Ezechiela. Znamená to nejakú zákernú zlodejinu? „Naozaj nie...“ je všetko, čo Kim dokáže povedať, a nič viac. Ale uvidíme návrat Dulaque a Lamie a plán, ktorý „zmení osudy“.

Má od scenáristov prísľub na druhú sériu, ak to príde, „vyrazí“ na miesta ešte úžasnejšie a smiešnejšie ako prvá séria.

Bude určite zaujímavé sledovať záver sezóny!Pozrite si ukážkové video k záveru dnešnej 1. sezóny nižšie:

Čo sa ešte stane dnes večer v 1., 9. a 10. epizóde „The Librarians“? Budete musieť počkať a uvidíte! Nalaďte si TNT alebo jeden z našich bezplatných online odkazov na živé vysielanie vyššie, aby ste zachytili všetko vzrušenie z tejto dvojhodinovej dvojepizódy finále 1. sezóny s názvom 'And The City Of Light; And The Loom Of Fate, začína o 20:00 ET!