Vyskúšali ste aj nové tanečné šialenstvo Hwang In Yeop?

Hwang In Yeop(Foto: Keyeast Official Instagram Account)

Prebiehajúca romantická komediálna dráma „True Beauty“ sa počas prvých šiestich epizód skvele darí. Okrem úžasného vizuálu hereckého obsadenia si séria získava pozornosť aj pre svoje vtipné a vtipné scény.24. a 25. decembra, pred prestávkou, z drámy vypadli dve nervy drásajúce a veselé epizódy. A jedným z najsledovanejších videí na sociálnych sieťach je dnes ikonické tanečné šialenstvo Hwang In Yeop zo série.

Pre Han Seo Jun (Hwang In Yeop) to mal byť obyčajný mrazivý deň. Bol čerstvo zo sprchy, takže si na tvár nanášal nejaké kozmetické prípravky. Keď stál pred zrkadlom, stále sa pozeral na seba. Neskôr si nasadil na uši náhlavnú súpravu, aby si vypočul nejakú hudbu, a keď hudbu zosilnil, vyšiel z izby a začal tancovať. Pieseň bola 'Okey dokey' od Song Minho ft. Zico.Han Seo Jun je do piesne úplne ponorený, takže tancuje sebavedomo. Potom odišiel do ich kuchyne, aby si nabral trochu vody, pričom si stále užíval hudbu. Keďže bol vtipný, nalial si vodu na hlavu a začal znova tancovať. Hoever, nevedel, že jeho spolužiak Lim Ju Gyeong bol v ich dome spolu so svojou mladšou sestrou na nejakom návode na líčenie.

V momente, keď sa Han Seo Jun otočil, prekvapilo ho, že pred sebou uvidel Ju Gyeonga. Potom zrazu prestal tancovať, pretože boli obaja šokovaní, keď sa videli. Sestra mu medzitým povedala, aby sa obliekol, aj keď bol práve doma, keďže mal na sebe len modrý župan a šortky s leopardím vzorom. Aby skryl svoje rozpaky, pokračoval v tanci, keď kráčal do svojej izby, a keď sa dostal dovnútra, vybuchol zo seba všetky emócie a začal kričať.

To vyvolalo veľký záujem publika, že diváci dokonca požiadali produkčný tím, aby zverejnil video zo zákulisia hercových ikonických tanečných pohybov. Našťastie je ideálny čas pýtať si darčeky a pred koncom prázdnin televízia tvN zverejnila najočakávanejšie zábery zo zákulisia tanečného šialenstva Han Seo Juna.

Z videa je vidieť, ako Hwang In Yeop cvičí pred začiatkom scény. Režisér je tiež zaneprázdnený pokynmi, čo má robiť, a zdá sa, že ostatní zamestnanci si užívajú túto chvíľu, pretože ich možno vidieť a počuť v pozadí, ako sa smejú na pľaci.

Skutočná krása BTS Vids(Foto: Snímka obrazovky z oficiálneho YouTube kanála tvN)

Po niekoľkých záberoch išiel Han Seo Jun k zadnej časti kamery, aby sledoval jeho výkon a herec vyzeral šťastný a spokojný s výsledkami. Začal tiež ďakovať tímu za ich tvrdú prácu.

Skutočná krása BTS videá(Foto: Snímka obrazovky z oficiálneho YouTube kanála tvN)

Ak chcete vidieť viac zo zákulisného videa očarujúceho tanca Hwang In Yeop, môžete si ho pozrieť tu !

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.