Go Yoon Jung by mal byť súčasťou ďalšej akčnej drámy „Hunt“.

V nedávnej správe dostala 24-ročná herečka ponuku zapojiť sa do obsadenia pripravovaného filmu.Na základe toho jej tím momentálne hodnotí jej vystúpenie v režijnom debute Lee Jung Jae.

V polovici roku 2020 viaceré správy zaznamenali, že hviezda 'Deliver Us from Evil' stojí za kamerou, aby režírovala svoj pripravovaný projekt 'Hunt'.Okrem Go Yoon Junga sa v hercovi, ktorý sa stal režisérom, predstaví aj jeho najlepší kamarát Jung Woo Sung ako hlavná hviezda, ktorý stvárni postavu Kim Jung Do.

V rovnakom čase bude Lee Jung Jae tiež pracovať pred kamerou, aby si zahral Park Pyeong Ho.

„Hunt“ sa odohráva v 80. rokoch 20. storočia a je špionážnou akčnou drámou, ktorá sleduje príbeh dvoch es agentov, Park Pyeong Ho a Kim Jung Do, ktorí obaja spadajú pod Národnú bezpečnostnú agentúru.

Napriek rivalite má dvojica za úlohu prenasledovať severokórejského špionážneho režiséra vyslaného do Južnej Kórey, kým neodhalia skrytú pravdu.

Bude to prvýkrát, čo si áčkový herci, ktorí sú priateľmi už desaťročia, po 21 rokoch zahrajú v rovnakom filme.

Posledným spoločným filmom Lee Jung Jaea a Junga Woo Sunga bolo Mesto vychádzajúceho slnka z roku 1999, ktoré získalo významné ocenenia vrátane filmovej ceny Modrý drak za najlepšieho herca v hlavnej úlohe a populárneho herca vo filme pre Lee Jung-Jae a cenu Baeksang Arts Award za Najlepší scenár.

Zoznam drám Go Yoon Junga

Čo sa týka Go Yoon Jung, hrala v rôznych úlohách a stvárňuje farebné postavy.

Pripomeňme si, že debutovala vo filme „He Is Psychometric“ a potom nasledoval jej prvý seriál na Netflixe „The School Nurse Files“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 고윤정 (@goyounjung)

V roku 2020 uchvátila srdcia verejnosti svojím strhujúcim výkonom a ohromujúcou krásou v apokalyptickom hororovom seriáli „Sweet Home“, kde hrala Park Yoo Ri.

SKONTROLUJTE AJ: Toto sú najočakávanejšie kórejské drámy, ktoré vyjdú v prvej polovici roku 2021

Go Yoon Jung v pripravovanej dráme „Právnická škola“

Teraz 24-ročná celebrita momentálne natáča nadchádzajúcu právnickú drámu. Právnická fakulta ,'po boku svojho mocného obsadenia Kim Myung Min, Ryu Hye Young, Kim Bum, Lee Jung Eun, Lee Soo Kyung, David Lee, Gil Hae Yeon, Hyun Woo a Oh Man Seok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 고윤정 (@goyounjung)

Očakávaná dráma JTBC, ktorá má premiéru 14. apríla každú stredu a štvrtok, sa točí okolo fakúlt a študentov najvyššej právnickej fakulty v Južnej Kórei, ktorí sa dostali do nezvyčajnej situácie.

Príbeh sleduje život Kang Sol A ( Ryu Hye Young ), vytrvalý študent prvého ročníka práva, ktorý vyrastal v chudobnej rodine, no dokázal sa dostať na prestížnu školu.

Na druhej strane, jej spolužiak, Han Joon Hwi (Kim Bum), rodený vodca, je vždy na vrchole svojej triedy. Han Joon Hwi má však za očarujúcim vzhľadom skryté tajomstvo, ktoré zahaľuje jeho skutočnú identitu.

Bolo to len v septembri 2020, keď sieť oznámilapotvrdenie obsadenia 'Právnická škola'.

Pripravovanú právnickú drámu bude režírovať Kim Seok Yoon, ktorej slávne diela zahŕňajú 'Detective K: Secret of the Living Dead' a 'My Wife is Having An Affair'.

ČÍTAJ VIAC: Jung Il Woo posiela kamión s kávou Kim Bum na scéne „Právnické školy“

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills