'Skutočný svet: Skeletons' sa stále zlepšuje! Po tom, čo sa Violetta, Tony a Sylvia všetci stretli so svojimi kostrami, je teraz na rade Bruno, aby sa vyrovnal so svojou tajnou minulosťou. Zaujímate sa o nejaké spoilery 30. sezóny? Pokračujte v čítaní pre celý súhrn 9. epizódy a pozrite si propagačné video a pozrite si ukážku nižšie!

Čo sa stalo včera večer v 30. sezóne The Real World? Tu je rýchla rekapitulácia:

Podľa súhrnu 'Sarasota's Finest' 8. epizódy 30. série v TV Guide sa 'Violetta [vyrovnala] s tajomstvom zo svojej minulosti', keď sme sa dozvedeli o jej boji s anorexiou a bulímiou.Okrem toho sa jej kostry presťahovali do domu „The Real World“, čo ju prinútilo stretnúť sa zoči-voči svojim nepriateľom z domova.

Okrem toho sme sledovali, ako „Brunova sexuálna frustrácia [prevarila]“ a jeho hnev z neho po konfrontácii s Violettou opäť dostal to najlepšie.

Zmeškali ste predstavenie? Pozrite si celú epizódu na MTV.com kliknutím tu .

Čo môžeme očakávať od novej epizódy na budúci týždeň? Našťastie MTV odpovedala na naše modlitby a poskytla nám dve úžasné ukážkové videá pre Epizódu 9!

Upozornenie: dopredu spojlery!

Prvé video, ktoré je krátkou promo ukážkou, sumarizuje, aké šialené veci sa chystajú v Chicagu nastať! Ako vysvetľuje popis MTV, 'Oheň Tonyho a Madisona stále horí a Brunova kostra sa pohybuje dnu' - a tá kostra je Brunov odcudzený brat. Ako si možno pamätáte, Brunov vzťah s jeho súrodencom je už nejaký čas napätý. V skutočnosti sa títo dvaja spolu nerozprávajú. prečo? Na to si budeme musieť počkať do utorka. Pozrite si promo tu:

V druhom videoklipe, ktorý vydala MTV, dostávame ukážku ďalšieho príkladu Brunovho hnevu, ktorý z neho v 30. sezóne 'The Real World' dostáva to najlepšie. Ako MTV vysvetľuje vo videoklipe YouTube, 'Je to Bruno proti zvyšok domu.“ Pozrite si, ako sa nepríjemná situácia odohráva nižšie:

Tešíte sa na 9. epizódu? Čo si myslíte o zhrnutí 9. epizódy, ukážkových videách a spoileroch? Dostanú Brunove problémy s hnevom do horúcej vody so svojimi spolubývajúcimi? Ste pripravení vidieť Bruna čeliť jeho kostre?

Určite bude zábavné sledovať, ako sa epizóda 9. epizódy odohráva! Nezabudnite si naladiť budúci utorok večer o 22:00, aby ste zistili, čo bude ďalej v obsadení filmu The Real World: Skeletons!