Kim Min Ki, ktorý hral ako mladší brat Lim Ju Kyung (Moon Ga Young) vo filme „True Beauty“, vyjadril svoju vďačnosť hercom a štábu drámy.

Vo svojom nedávnom rozhovore pre médiá z 8. februára herec Kim Min Ki povedal, že je nesmierne šťastný, že si jeho kolegovia vážia toľko, že sa mohol zabávať pri natáčaní svojej vôbec prvej série.

Aj keď je možno nový v tejto oblasti a bol veľmi nový v celom produkčnom nastavení, je zrejmé, že nováčik je plný vďačnosti.Postava Kim Min Ki vo filme „Skutočná krása“ a ako splynul so svojimi hereckými hviezdami

Kim Min Ki hrala mladšieho brata hlavnej hrdinky Lim Ju Kyung (Moon Ga Young) vo filme 'True Beauty'.

Malý brat True Beauty Kim Min-ki zdieľa svoju vďačnosť vo svojom nedávnom rozhovore(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Hral ako typický mladší brat, ktorý rád dráždi svojich súrodencov do tej miery, že by sa drsne pohádali, no aj on má jemnejšiu stránku, ktorou prejavuje starostlivosť o jej sestru, keď bola na dne. Jeho hravú postavu diváci milujú a, samozrejme, aj vzťah lásky a nenávisti medzi nimi, nehovoriac o jeho roztomilosti, keď sa snaží získať srdce dievčaťa, do ktorého sa zamiloval.

Najprv nováčik priznal, že mal problém vysporiadať sa s Moon Ga Young, čo je normálne pre hercov, ktorí sú noví a stále sa cítia trochu neisto. Nakoniec, keď spolu pracovali dlhšie, začal sa cítiť pohodlne, pretože Ga Young bola veľmi ústretová a správala sa k nemu, akoby to bol jej skutočný mladší brat.

Na istej párty, na ktorej sa zúčastnil s Ga Youngom, povedal jednému z hostí „Poď k môjmu mladšiemu bratovi“. S najväčšou pravdepodobnosťou si títo dvaja vytvorili vzájomný pocit súrodenca, pretože sa zdajú byť skutočnými súrodencami na obrazovke aj mimo nej.

Aj keď sa nováčik ostýchal pred hereckými hviezdami Hwang In Yeop a Yeo Joo Ha, stále sa cíti pohodlne pri robení scén s týmito dvoma ako s inými staršími hercami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Minki Kim (@mingi_1122)

Keď sa ho opýtali, kým by chcel byť v budúcnosti, nadšene odpovedal, že sa chce správať k mladším hercom rovnako, ako sa o neho Lim Se Mi dobre starala v nakrúcaní. Nielenže si je blízky s Ga Young, ale aj so svojou najstaršou sestrou v dramatickom seriáli, Lim Hee-Kyung. Keďže je medzi nimi najmladší, určite sa s ním tak aj zaobchádzalo.

Malý brat True Beauty Kim Min-ki zdieľa svoju vďačnosť vo svojom nedávnom rozhovore(Foto: Kim Min Ki oficiálny Instagram (mingi_1122))

Prezradil, že keď začínal, na mieste natáčania bolo všetko zvláštne a náročné, no Se Mi sa o neho pozoruhodne staral. Dodal, že Se Mi sa s ním podelila o to, ako začínala ako herečka, a poradila mu, čo má robiť, keď ho zastihne určitá situácia. Tak pokračoval a postaral sa o to. Chce zaplatiť dopredu a urobiť to, čo mu urobil Se Mi na pľaci vždy, keď narazí na nováčika, ktorý sa nachádza v rovnakom scenári ako on.

Má veľké šťastie, že bol obklopený hercami a herečkami, ktorí sú úplne ústretoví a veľmi nápomocní. Určite sa stal obľúbeným dongsaengom kvôli jeho úlohe v nedávnom seriáli „True Beauty“.

Malý brat True Beauty Kim Min-ki zdieľa svoju vďačnosť vo svojom nedávnom rozhovore(Foto: Kim Min Ki oficiálny instagram (mingi_1122))

Možno je to nováčik, ale cítime potenciál, keď sme ním, a Kim Min-ki určite nesklamala. Dávajte si pozor, ako nás tento devätnásťročný ročník pripravuje vo svojom budúcom snažení.

Prečítajte si tiež: „Skutočná krása“ vďaka svojej najnovšej epizóde dosahuje vysoké hodnotenie sledovanosti

Malý brat True Beauty Kim Min-ki zdieľa svoju vďačnosť vo svojom nedávnom rozhovore(Foto: Kim Min Ki oficiálny Instagram (mingi_1122))

Synopsia 'Skutočná krása'

„True Beauty“ je webová dramatická séria, ktorá sa sústreďuje na stredoškolskú študentku menom Lim Ju Kyung (Moon Ga Young), ktorá je veľmi neistá, pokiaľ ide o jej fyzický vzhľad. Aby získala sebavedomie, učí sa umeniu nanášať make-up. Keď sa nalíči, okamžite sa premení na bohyňu. Jej jediným cieľom je nenechať sa prichytiť s odhalenou tvárou (na tvári bez make-upu).

Mohlo by sa vám páčiť: Hit drámy TVN „True Beauty“ končí s vysokým hodnotením sledovanosti

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker